Badanie Atrybutów Marki

Raz w roku przeprowadzamy Badanie Atrybutów Marki, którego wyniki wskazują nam, co robimy dobrze, i pokazuje obszary, w których możemy coś zmienić lub poprawić. O wypełnienie ankiety prosimy między innymi naszych absolwentów. Pytamy ich o to, w jaki sposób studia wpłynęły na ich karierę i czy poleciliby studia swoim znajomym. 

Kontynuacja nauki

Nasi absolwenci do nas wracają. Kończą kolejne studia wyższe, decydują się na studia podyplomowe i MBA, wybierają nasze kursy i szkolenia. Takie powroty zawsze nas cieszą, bo oznaczają, że absolwenci cenią sobie umiejętności, które u nas zdobywają, i możliwości, jakie oferujemy. 

Studia w WSB były dla mnie pierwszym krokiem na drodze do przekwalifikowania zawodowego. Dziedzina finansów i rachunkowości była mi zupełnie nieznana, można powiedzieć, że odkrywałam wtedy nowe pasje, a w sobie świeże siły do działania. Cieszę się też, że dobrze zainwestowałam czas i pieniądze. Wybór uczelni był strzałem w dziesiątkę, jestem bardzo zadowolona z poziomu wiedzy, którą przekazali nam wykładowcy. Podobało mi się to, że podzielili się z nami swoim ogromnym oświadczeniem.

Magdalena Jankowska

Absolwentka WSB

Z wykształcenia jestem informatykiem, prywatnie pasjonatem podróży – bliższych i dalszych – a zawodowo pracownikiem administracji publicznej. Wybór uczelni i kierunku studiów był bardzo przemyślany. Studia były dla mnie sposobem na usystematyzowanie wiedzy oraz dawały możliwość kontaktu z wykładowcami mającymi ogromne doświadczenie praktyczne. Podczas studiów analizowaliśmy wiele przypadków, czyli na konkretnych przykładach uczyliśmy się, jak być skutecznym i profesjonalnym. Dzięki studiom liczę na dalszy rozwój zawodowy.

Tomasz Mierzwa

Absolwent WSB w Opolu