Studia MBA

Studia MBA w Wyższej Szkole Bankowej we Wrocławiu cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Realizujemy je już od 2008 roku przy ścisłej współpracy z prestiżową, amerykańską uczelnią Franklin University. Od tego roku studia te oferuje również Wyższa Szkoła Bankowa w Opolu. Studia MBA w WSB w Opolu to jedyne studia tego typu na Opolszczyźnie. 

Program MBA
Zajęcia na studiach są prowadzone w języku polskim. trwają 2 lata. Zjazdy odbywają się w formie niestacjonarnej w soboty i niedziele, średnio dwa razy w miesiącu. Raz w roku organizowana jest sesja wyjazdowa. Opracowywany przy współpracy z Franklin University program nauczania konsultowany jest dodatkowo z praktykami biznesu, co znacznie zwiększa jego efektywność. Absolwenci studiów MBA otrzymują dyplom WSB asygnowany przez przedstawiciela Franklin University.

Główne atuty Programu MBA

  • zajęcia prowadzone w języku polskim,
  • dyplom MBA sygnowany przez przedstawicieli WSB oraz Franklin University,
  • program nauczania konsultowany z praktykami biznesu i akceptowany przez Franklin University,
  • idealne studia managerskie dedykowane osobom bez wykształcenia kierunkowego z zarządzania,
  • zajęcia w trybie zaocznym w soboty i niedziele,
  • bezpłatne materiały dydaktyczne,
  • stały kontakt z uczelnią dzięki Extranetowi,
  • zajęcia w WSB w Opolu,
  • zajęcia wyjazdowe.

Dla menedżerów z Opolszczyzny
Na Opolszczyźnie istnieją duże spółki krajowe i zagraniczne koncerny, które właśnie tu znalazły dobre warunki do rozwoju. Działają tu również stabilne i coraz silniejsze na arenie krajowej i międzynarodowej firmy rodzinne, które stają się powszechnie znanymi i cenionymi markami. Ostatnie lata przyniosły regionowi dynamiczny wzrost liczby nowych inwestorów. Prężnie działa też administracja, przed którą wciąż stawiane są kolejne wyzwania.

Determinuje to potrzebę rozwoju profesjonalnych kadr zarządzających. Stąd propozycja Wyższej Szkoły Bankowej we Wrocławiu dotycząca możliwości realizacji studiów MBA także w Opolu. Uczelnia od lat kształci na tych prestiżowych studiach kadry menedżerskie z województwa opolskiego. Teraz postanowiła wyjść naprzeciw ich potrzebom i zaproponować program MBA z lokalizacją w Opolu, co wyeliminuje konieczność dojazdów do Wrocławia. Znani i sprawdzeni wykładowcy praktycy dotrą do Państwa!

Partnerem biznesowym opolskiego programu MBA jest Opolskie Centrum Rozwoju Gospodarki
roland_wrzeciono1_wlasciwe2.jpg„Wiedza z zakresu nowoczesnego zarządzania, informacje pochodzące od praktyków oraz wymiana doświadczeń to dziś dla wielu ludzi świata biznesu to, czego najbardziej potrzebują. Słyszymy to na wielu spotkaniach z przedsiębiorcami, które organizuje Opolskie Centrum Rozwoju Gospodarki. Dlatego zdecydowaliśmy się zostać partnerem realizowanych od kilkunastu lat przez WSB i cieszących się bardzo dobrą opinią studiów MBA. Wierzymy, że możliwość podjęcia takich studiów także w Opolu zainteresuje przedsiębiorców z naszego regionu.”
Roland Wrzeciono
Dyrektor Opolskiego Centrum Rozwoju Gospodarki
 

Więcej na: www.studiamba.wsb.pl.