Nie tylko studia

Studenci WSB lubią aktywne życie! Sport, imprezy, ciekawe wycieczki, zajęcia w kołach naukowych  - wszystko jest tworzone przez studentów dla studentów przy przychylności Władz Uczelni.

Pomiędzy nauką i uczestnictwem w kursach i szkoleniach warto więc znaleźć czas na życie studenckie. A to jest szczególnie emocjonujące w Wyższych Szkołach Bankowych. Zobacz sam!

twoj_czas_miejsce.png

Wybierz uczelnie biznesu, które oprócz solidnej dawki wiedzy o biznesie dostarczą Ci równie wiele pięknych wspomnień. Studiuj w Wyższych Szkołach Bankowych i poznaj barwne życie studenckie!

logo_-_przezroczyste_1_0.gif

 

Samorząd Studencki
Samorząd reprezentuje wszystkich studentów WSB w Opolu. Opiniuje i występuje o zmiany przepisów, organizuje wydarzenia kulturalne. Masz pomysł na ciekawy projekt, a nie wiesz, jak go zrealizować? Potrzebujesz wsparcia? Skontaktuj się z Samorządem Studenckim.

 

Program rabatowy
„Wiele Studenckich Bonusów” Studenci WSB płacą mniej  - zapisując się na studia, kandydat otrzymuje w Biurze Rekrutacji specjalną kartę rabatową upoważniającą do zniżek w punktach partnerskich.   

Sprawdź, gdzie uzyskasz zniżki: program rabatowy.

Dowiedz się więcej: organizacje studenckie.