Kursy językowe

Do you want to find a really good job?
Möchtest du eine wirklich gute Arbeit finden?
Chcesz znaleźć naprawdę dobrą pracę?

Dołącz do nas, bo znajomość języków obcych jest dzisiaj podstawą i atutem w poszukiwaniu dobrej pracy!

Czekają na Ciebie profesjonalni lektorzy, materiały odpowiednie do poziomu zaawansowania i zainteresowań, nowocześnie wyposażone sale a przede wszystkim miła atmosfera nauki i atrakcyjne cenyJ

Think of your future!
Denk an deine Zukunft!
Pomyśl o swojej przyszłości!
Zapisz się już dziś!

Kursy językowe

Studium Języków Obcych przy WSB w Opolu prowadzi kursy językowe na różnych poziomach zaawansowania. Naszym celem jest nauczenie kursantów języka obcego, którym będą mogli komunikatywnie posługiwać się w środowisku obcojęzycznym, a także zdać egzamin z języka obcego i otrzymać językowy certyfikat zewnętrzny TELC otwierający różne możliwości rozwoju w kraju i za granicą.

Studium Języków Obcych posiada w swojej ofercie kursy językowe na każdym poziomie zaawansowania zarówno dla klientów indywidualnych jak i instytucjonalnych.img_3811_medium.jpg

Lektorzy
Zajęcia prowadzą wykwalifikowani lektorzy akademiccy z wieloletnim doświadczeniem w nauczaniu języków obcych, posługujący się nowoczesnymi technikami i wykorzystującymi najnowsze technologie w nauczaniu języków obcych, komputery, tablice multimedialne itp.

Kurs przygotowujący do egzaminu Telc – 60 godzin
W trakcie kursu uczestnicy będą poznawać techniki rozwiązywania testów i doskonalić formy wypowiedzi ustnej, umiejętność rozumienia ze słuchu, oraz pisania krótkich tekstów użytkowych wymaganych na2005logo_telc.jpg egzaminie. Certyfikaty TELC potwierdzają przede wszystkim umiejętności porozumiewania się i praktycznego wykorzystania języka obcego, a nie znajomość gramatyki. Twórcy systemu TELC przyznają, że zarówno w pracy jak i w życiu prywatnym komunikacja jest ważniejsza niż wyszukane konstrukcje gramatyczne.
Certyfikaty TELC na poziomie B2 są ważnym dokumentem np. przy staraniu się o tytuł urzędnika mianowanego w Służbie Cywilnej np. w Urzędzie Wojewódzkim, Urzędzie Kontroli Skarbowej, Izbie Skarbowej, Izbie Celnej, i wielu innych instytucjach publicznych. Są akceptowane w krajach Unii Europejskiej przy staraniu się o pracę w instytucjach, biznesie, różnego typu przedsiębiorstwach, a dla osób pragnących studiować za granicą są również dokumentem  poświadczającym znajomość języka i umożliwiającym rozpoczęcie studiów .

Do zdania egzaminu TELC nie potrzeba specjalnego podręcznika. Sprawdzana jest umiejętność komunikacji na danym poziomie zaawansowania, a nie znajomość podręcznika przygotowującego do zdania określonego egzaminu. Na naszej uczelni można uzyskać certyfikat TELC na różnych poziomach zaawansowania.

Kontakt i zapisy:

  beata.rimpler@wsb.wroclaw.pl tel. kom 501 85 47 90