Kariera międzynarodowa

Studia w WSB, czyli bilet do międzynarodowej kariery
Szukasz Uczelni z bogatą ofertą studiów i praktyk międzynarodowych? A może interesują Cię studia, w trakcie których zdobędziesz dyplom zagranicznej uczelni? Jeśli tak, to trafiłeś idealnie. Wyższa Szkoła Bankowa we Wrocławiu spełnia wszystkie te wymagania.

Studia i praktyki
Wyższa Szkoła Bankowa we Wrocławiu posiada rozszerzoną Kartę Erasmusa+, przyznaną przez Komisję Europejską, która uprawnia do udziału w programie Erasmus „Uczenie się przez całe życie”. W ramach tego programu uczelnia podpisała  50 umów partnerskich z uczelniami z całej Europy. Dzięki temu studenci Wyższej Szkoły Bankowej mogą realizować studia za granicą i praktyki przez okres od 2 miesięcy do nawet jednego roku akademickiego.

50 uczelni partnerskich
Aż tyle uczelni partnerskich współpracuje z WSB we Wrocławiu.  Dlatego możesz studiować w takich państwach jak: Belgia, Czechy,  Chorwacja, Dania, Francja, Finlandia, Grecja, Litwa, Łotwa, Niemcy, Portugalia, Turcja, Węgry, Włochy, Hiszpania, Holandia. Więcej informacji o uczelniach partnerskich WSB we Wrocławiu, w tym Wydziału Ekonomicznego w Opolu.