Studiuj i pracuj

Klaudia Pawlik studiuj i pracuj

Klaudia Pawlik
Klaudia Pawlik studentka WSB
Pochodzę z Wielkopolski, ale to właśnie w Opolu znalazłam kierunek, który spełnił moje oczekiwania. Od samego początku myślałam o WSB - interesuje ...

Nasze studia przygotowaliśmy przede wszystkim dla osób łączących naukę i pracę. Dlatego zajęcia masz tylko w soboty i niedziele, środnio w co drugi weekend, jeśli jesteś studentem studiów niestacjonarnych, lub przez 3, 4 dni w tygodniu, jeśli studiujesz w trybie stacjonarnym. Staramy się również, żeby Twój plan miał jak najmniej okienek. Sprawdź ofertę WSB.

studiuj_pracuj_2.png

zainwestuj-w-studiateb_1.pngZainwestuj w dobre studia
Na naszych studiach spotkasz najlepszą kadrę dydaktyczną, wygodne przestrzenie do nauki, strefy relaksu, możliwość korzystania z nowoczesnych sprzętów multimedialnych, dostęp do bogatych zbiorów bibliotecznych, a także szansę nauki na partnerskich uczelniach zagranicznych. Na terenie uczelni masz stały i nieograniczony dostęp do internetu.

dobra-organizacja_0_0.pngZdobywaj przydatne umiejętności
To, czego się uczysz, przydaje się w pracy. Ofertę kierunków i specjalności tworzymy na podstawie potrzeb rynku pracy, a programy kształcenia powstają po konsultacjach z ekspertami zatrudnionymi w danej branży. To oni wiedzą najlepiej, jakie umiejętności musi nabyć student, aby w przyszłości ubiegać się o wymarzone stanowisko.Część zajęć prowadzona jest z wykorzystaniem case studies i ma formę warsztatową – rozwiązujesz w ich trakcie realne problemy występujące w firmach. W ten sposób zdobywasz kwalifikacje, których będą wymagać od Ciebie przyszli pracodawcy.

studiuj-pracuj_0_0.pngZwiększaj swoje kompetencje
Jako student WSB możesz brać udział w bezpłatnych szkoleniach i warsztatach. Dzięki nim nauczysz się m.in

 

  • technik szybkiego uczenia się, autoprezentacji, radzenia sobie ze stresem
  • skutecznego zarządzania czasem
  • przygotowywania dokumentów aplikacyjnych.

Na kursach językowych podszkolisz swoje umiejętności lingwistyczne, a w kołach naukowych zrealizujesz swoje pierwsze projekty.

czas.png

*Źródło: „Badanie opinii studentów, absolwentów, pracodawców i pracowników WSB 2016” przeprowadzone przez Centrum Rozwoju Szkół Wyższych TEB Akademia sp. z o.o.