Prasowe centrum informacyjne

Zachęcamy do odwiedzania Centrum Prasowego WSB, w którym znajdziecie Państwo notatki prasowe i podsumowania najważniejszych wydarzeń z życia uczelni Wyższych Szkół Bankowych. 

WSB w Opolu jest Wydziałem Ekonomicznym Wyższej Szkoły Bankowej we Wrocławiu. Dzięki temu, studiując w Opolu, zdobywa się dyplom wrocławskiej uczelni! Wybór WSB w Opolu to gwarancja stabilności studiów oraz wiarygodność i rozpoznawalność dyplomu, bo Wyższym Szkołom Bankowym zaufało już 325 000 studentów!

Silna pozycja uczelni na rynku edukacyjnym w wymiarze lokalnym i ogólnopolskim to najlepsze rekomendacje.  Wyższa Szkoła Bankowa we Wrocławiu od lat zajmuje czołowe miejsca w rankingach szkół wyższych przygotowywanych przez ogólnopolskie czasopisma. Renomę naszej uczelni potwierdza fakt, że wrocławska WSB cieszy się uznaniem opiniotwórczych środowisk biznesowych i intelektualnych.  Więcej o pozycji rankingowej WSB.

W WSB w Opolu, przez ponad dziesięć lat funkcjonowania, rozwinęliśmy ofertę studiów do 7 kierunków studiów licencjackich i inżynierskich, studiów magisterskich i magisterskich z podyplomowymi, kilkudziesięciu kierunków studiów podyplomowych. W partnerstwie z Opolskim Centrum Rozwoju Gospodarki oraz Franklin University w Ohio, prowadzimy także prestiżowe studia dla menedżerów - program Master of Business Administration. 

Zapraszamy do kontaktu z naszymi ekspertami