Anna Hudaczek

Między nami

Poznaj studentów, absolwentów i wykładowców Wyższych Szkół Bankowych

Anna Hudaczek

Ciągle próbuje czegoś nowego!

Anna Hudaczek
Absolwentka WSB

Podziel się:

Ciągle próbuje czegoś nowego!

Lubię tańczyć. Tańczę salsę i taniec towarzyski i sprawia mi to wielką przyjemność bo uwielbiam być w ruchu, Może to dlatego zapisałam się na zajęcia z tańca orientalnego. Staram się być aktywna rolki, rower, wycieczki i podróże. To rzeczy, które lubię najbardziej. Lubię poznawać i doświadczać co chwilę czegoś nowego.

Moim marzeniem związanym z podróżowaniem jest zwiedzenie wszystkich stolic Europy. W kilku już byłam, w tym roku odwiedziłam Budapeszt ale wiem że przede mną jeszcze wiele pięknych miast do odwiedzenia i już się cieszę i planuje kolejne wyjazdy. Nie ograniczam się tylko do Europy w tym roku wybieram się z moja przyjaciółką do Indii – mam nadzieję, że to dopiero będzie przygoda.

Na studia poszłam za moją młodzieńczą miłością i mimo tego, że mój związek nie przetrwał próby czasu, nie żałuję ani minuty. Najważniejsze to pamiętać to co w życiu najpiękniejsze, i, że z każdej sytuacji można wyciągać wnioski i uczyć się nie tylko z sukcesów ale również brać lekcję z niepowodzeń. 

Mieszkam w Opolu – to moje miasto, tutaj się urodziłam, tu mieszkam, tu skończyłam studia i tu pracuję.  Lubię moje miasto, bo jest kolorowe z dużą liczbą terenów zielonych a do tego to miasto studenckie i nie brakuje miejsc gdzie można wieczorami wyjść ze znajomymi – nie wyobrażam sobie, że mogłabym mieszkać gdzie indziej.