Zastanawiasz się, czy egzaminy w sesji różnią się od klasówek? Czym zajmuje się Samorząd Studencki? W jakich sprawach odwiedza się Dziekanat? Jakie są plusy studiowania na prywatnej uczelni?  Na te pytania i jeszcze więcej odpowiedzą studenci Wyższej Szkoły Bankowej w Opolu - już w piątek 13 września zapraszamy do odwiedzenia stoiska WSB na Targach "Salon Maturzystów".

 

"Salon Maturzystów" to ogólnopolskie wydarzenie dla przyszłych studentów szkół wyższych. Przez cały wrzesień, w 16 miastach w Polsce organizowane są targi edukacyjne, w ramach których maturzyści mogą zapoznać się z ofertą uczelni swojego regionu. Tegoroczna edycja w Opolu odbędzie się 13 września, tradycyjnie w Zespole Dydaktycznym "Łącznik" Politechniki Opolskiej, przy ul. Mikołajczyka 16.  Czekamy na Was od godziny 08:30!


Dlaczego warto odwiedzić stoisko WSB? Odbierzesz informator, zapytasz o ofertę studiów licencjackich i inżynierskich, dopytasz o dyplom, zrobisz sobie zdjęcie w Instaramce, posilisz słodyczami, a jeśli będziesz chciał - odpoczniesz na leżaku. Zapraszamy również do rozmowy o organizacji studiów, a także kolejnych etapach rozwoju edukacyjnego w Opolu - studiach magisterskich, podyplomowych i MBA.

 

Do zobaczenia 13 września na "Salonie Maturzystów"!  

 

Czytaj więcej