W okresie 17-21 marca br. stopniowo wznawialiśmy zajęcia na studiach wyższych a minione weekendy były pierwszymi w historii naszej uczelni, kiedy wszystkie zajęcia I i II stopnia odbyły się online! 


Przygotowanie setek godzin wykładów i ćwiczeń oraz ogromnej ilości materiałów e-learningowych a także infrastruktury do kształcenia zdalnego - w zaledwie tydzień od chwili zawieszenia zajęć tradycyjnych - było dla nas oraz dla Waszych wykładowców niemałym wyzwaniem. Jednak podjęliśmy je i staraliśmy się sprostać jak najlepiej.


Dostajemy sygnały, że wielu z Was zajęcia się podobały i jesteście z nich zadowoleni - bardzo dziękujemy! Mamy jednak świadomość, że nie wszystko zagrało idealnie i zdarzały się sytuacje nieprzewidziane. Prosimy Was żebyście powiedzieli nam o nich, a także podzielili się swoją opinią o studiach online.

 

PODZIEL SIĘ OPINIĄ - FORMULARZ ONLINE 

 

Przygotowaliśmy specjalny formularz, w którym możecie wyrazić swoje zdanie oraz zgłosić nam sytuacje, z którymi mieliście do czynienia. Dzięki otrzymanym informacjom będziemy mogli upewnić się, jakie podejmowane przez nas działania są efektywne i spotykają się z uznaniem studentów, a co wymaga poprawy lub pilnej interwencji. Zachęcamy Was też do zgłaszania pomysłów!

Czytaj więcej