W środę 15 stycznia 2020 odbędzie się studencki turniej o puchar Komendanta Wojewódzkiego Policji w Opolu "Sprawdź się jako kandydat do służby w Policji!". Do udziału zaproszeni są studenci uczelni wyższych województwa opolskiego. Jeśli chcesz dołączyć do zespołu reprezentantów WSB w Opolu, wyślij zgłoszenie do menedżer kierunku administracja i bezpieczeństwo wewnętrzne, dr Anny Wawrzczak-Gazdy. Zgłoszenia tylko do 7 stycznia 2020! 

 

W turnieju biorą udział pięcioosobowe zespoły reprezentantów uczelni. Uczestników czeka test wiedzy o Policji, test sprawnościowy oraz  sprawdzian praktycznych umiejętności z zakresu udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej. Szczegółowe informacje w regulaminie turnieju

 

Turniej "Sprawdź się jako kandydat do służby w Policji" odbędzie się w środę 15 stycznia 2020, w godzinach 09:00 - 12:30 na terenie kampusu Politechniki Opolskiej, ul. Prószkowska 76. Jego organizatorem jest Komendant Wojewódzki Policji w Opolu, zaś współorganizatorami Politechnika Opolska, Komenda Miejska Policji w Opolu i Samodzielny Pododdział Prewencji Policji w Opolu.

 

Dołącz do zespołu reprezentantów WSB w Opolu! Do 7 stycznia 2020 r. wyślij zgłoszenie do uczelnianej koordynator, pani menedżer kierunku administracja i bezpieczeństwo wewnętrzne, dr Anny Wawrzczak-Gazdy (e-mail: anna.wawrzczak-gazda@wsb.wroclaw.pl)

Czytaj więcej