Ogólnopolski Tydzień Kariery w WSB w Opolu

To już kolejny rok, kiedy Wyższa Szkoła Bankowa w Opolu aktywnie uczestniczy w organizowaniu Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery (OTK). Celem tego tematycznego tygodnia jest inspirowanie ogólnopolskich i lokalnych inicjatyw na rzecz rozwoju poradnictwa zawodowego - wspierania edukacji, zawodu, pracy i kariery.

Tegoroczna edycja OTK odbędzie się pod hasłem "Bądź architektem swojego szczęścia". Zwieńczeniem spotkań i warsztatów, które organizowane będą przez wszystkich partnerów, będzie spotkanie z gościem specjalnym - Łukaszem Jakóbiakiem. Odbędzie się ono w piątek 19 października o godz. 11:00 w Centrum Rozrywki Kubatura. Szczegóły na PLAKACIE.

OTK w Wyższej Szkole Bankowej w Opolu

W dniach 15-18 października nasi studenci będą mogli uczestniczyć m.in. w wydarzeniach organizowanych na terenie uczelni: turnieju gry planszowej "Wysokie napięcie", warsztatach z wystąpień publicznych, czy profesjonalnej obsługi klienta.

Szczegółowych informacji udziela Biuro Karier WSB, w którym można również zapisać na wybrane zajęcia. Biuro Karier znajduje się w pok. 202, na II piętrze budynku WSB w Opolu, ul. Augustyna Kośnego 72.  Zgłoszenia do 12 października!

 

 otk_wsbwopolu.jpg

 

 

28-09-2018