We wtorek 10 września zapraszamy wszystkich zainteresowanych studiami Master of Business Administration na bezpłatne zajęcia otwarte. Więcej informacji i program wydarzenia na stronie programu MBA.

 

W trakcie spotkania zapraszamy na wykład Krzysztofa Kowalczuka, który opowie o czarnych łabędziach - bardzo istotnych obszarach z zakresu profesjonalnych negocjacji. Kluczem do sukcesu w negocjacjach jest np. zadowolenie stron, wyjście z impasu, poluzowanie klinczu i uwolnienie energii, korzystny efekt gospodarczy. Jak tego dokonać, na co zwrócić uwagę, jak zbierać dane i jak je weryfikować. Podzieli się najnowszą wiedzą z tego obszaru popartą praktycznym ujęciem od negocjatorów biznesowych po policyjnych w tak trudnych obszarach, jak porwania i walka o ludzkie życie.
 
Aby wziąć udział w zajęciach, wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy 
 

Kilka słów   o prowadzącym:
Krzysztof Kowalczuk - absolwent Katedry Prawa i Administracji Politechniki Opolskiej; ukończył studia podyplomowe z rachunkowości zarządczej na Uniwersytecie Opolskim oraz studia Balanced Scorecard w Wyższej Szkole Biznesu w Dąbrowie Górniczej; absolwent Franklin University MBA, Ohio, Stany Zjednoczone. Certyfikowany księgowy i finansista, menedżer sprzedaży, trener, i konsultant; biznesowo oraz życiowo pozostający w nurcie nowoczesnych metod zarządzania i sprzedaży; ma ponad 20 lat doświadczenia menedżerskiego. Zawodowy negocjator i mediator (członek zarządu Stowarzyszenia Mediatorów Gospodarczych). W obszarze szkoleń kieruje się efektem; projekty szkoleniowe jego autorstwa cieszą się dobrą renomą wśród słuchaczy. Charyzmatyczny mówca, biegły w praktycznym rozwiązywaniu problemów, aktywnie angażuje słuchaczy, programując ich na samodzielność i wytrwałość. Trener z pasją i zaangażowaniem.

 

Czytaj więcej