Na webinar o etykiecie w biznesie już 19 kwietnia zaprasza Biuro Karier Wyższej Szkoły Bankowej w Opolu. Jego gościem będzie dr Irena Kamińska-Radomska, która znana jest m.in. jako ekspertka telewizji TVN i mentorka Projektu Lady.


Cele szkolenia:

  • Poznasz zasady etykiety biznesu w porównaniu z tradycyjną etykietą towarzyską. Dowiesz się na czym polega świadomość różnic.
  • Poszerzysz umiejętności interpersonalne pomocne w kontaktach służbowych, na przyjęciach z udziałem klientów, gości honorowych.
  • Zdobędziesz umiejętności dostosowania odpowiednich zachowań do sytuacji (profesjonalna autoprezentacja, dobór stroju i akcesoriów dla zdobycia autorytetu).
  • Dowiesz się jak rozwijać umiejętność nawiązywania nowych kontaktów.

ZAPISZ SIĘ 

 

 

Zapisy potrwają do 16 kwietnia (piątek). W dniu webinaru, 19 kwietnia, otrzymasz od nas wiadomość e-mail z linkiem do spotkania na MS Teams.

 

Dr Irena Kamińska-Radomska – wykładowca i trener, założycielka firmy szkoleniowej The Protocol School of Poland. Wiedzę z zakresu międzynarodowego protokołu i etykiety biznesu oraz wystąpień publicznych zdobywała w The Protocol School of Washington w Waszyngtonie pod okiem największych ekspertów, m.in. u Jonatana Mollera – szefa protokołu Białego Domu, uzyskując certyfikat i międzynarodową licencję. Przeszkoliła kilkanaście tysięcy osób z zakresu komunikacji międzyludzkiej, etykiety biznesu, dress code’u, międzykulturowego protokołu oraz wystąpień publicznych. Autorka ok. dwustu artykułów wydawanych w Polsce i USA oraz książek: „Etykieta biznesu, czyli międzynarodowy język kurtuazji”, „Kultura biznesu. Normy i formy”, „Współczesna etykieta biznesu w codziennej praktyce w Polsce”, „Dress code dla kobiet” (współautorka) i „Jak zostać damą” (współautorka). Gość/ekspert TVN (mentorka Projektu Lady), TYP1, TVP2, TVP INFO, radiowej „Trójki”, Radia RDC, Polskiego Radia 1030 Chicago.


Webinar "Etykieta w biznesie" już 19 kwietnia w godz. 17.00-19.00.

Czytaj więcej