Wszystkich studentów, którzy w marcu rozpoczynają naukę w Wyższej Szkole Bankowej w Opolu, zapraszamy do udziału w „Dzień dobry WSB!”. To wyjątkowy pierwszy dzień:  poznacie swoich kolegów i koleżanki z roku i weźmiecie udział w warsztatach integracyjnych, które poprowadzą Wasi wykładowcy. Szczegółowe informacje poniżej – do zobaczenia! 

 

--- STUDENCI I STOPNIA ---


Studenci studiów licencjackich i inżynierskich - powiedzcie „Dzień dobry WSB!”:
•    studenci kierunków Logistyka, Media i komunikacja w biznesie oraz Pedagogika – zapraszamy w sobotę 13 marca na godz. 08:00. Spotkanie odbędzie się w formule online.
•    studenci kierunków Administracja i bezpieczeństwo wewnętrzne, Finanse i rachunkowość oraz Zarządzanie – zapraszamy w sobotę 20 marca na godz. 8:00. Spotkanie odbędzie się w formule online.

 

 

 

--- STUDENCI II STOPNIA ---

 

Studentów studiów magisterskich zapraszamy na „Dzień dobry WSB!”:
•    studenci kierunków Finanse i rachunkowość oraz Zarządzanie – zapraszamy w sobotę 13 marca na godz. 09:45.  Spotkanie odbędzie się w formule online.
•    studenci kierunku Pedagogika – zapraszamy w sobotę 20 marca na godz. 9:45. Spotkanie odbędzie się w formule online.

 

 

UWAGA

 

10 marca w godzinach 17:00 - 18:00 odbędzie się szkolenie z MS TEAMS. Szkolenie dedykowane jest dla studentów rozpoczynających naukę zarówno 13 jak i 20 marca.
 

DOŁĄCZ


Dzień dobry WSB to wyjątkowy dzień integracyjno-organizacyjny. Zarezerwujcie na niego ok. 4 godziny.

 

UWAGA, po spotkaniu będziecie mieć planowe zajęcia dydaktyczne. 
 

Czytaj więcej