Wszystkich studentów, którzy w marcu rozpoczynają naukę w Wyższej Szkole Bankowej w Opolu, zapraszamy do udziału w „Dzień dobry WSB!”. To wyjątkowy pierwszy dzień:  poznacie uczelnię, swoich kolegów i koleżanki z roku, weźmiecie udział w warsztatach integracyjnych, które poprowadzą Wasi wykładowcy. Szczegółowe informacje poniżej – do zobaczenia! 

 

--- SOBOTA 29 LUTEGO---


Studenci studiów licencjackich i inżynierskich - powiedzcie „Dzień dobry WSB!” już 29 lutego:
•    studenci kierunków Administracja i bezpieczeństwo wewnętrzneZarządzanie oraz Finanse i rachunkowość – zapraszamy w sobotę 29 lutego na godz. 08:30 do Auli WSB w Opolu (przewidywany czas to około 5 godzin)
•    studenci kierunków Pedagogika, Prawo w biznesie oraz Logistyka, – zapraszamy w sobotę 29 lutego na godz. 10:00 do Auli WSB w Opolu (przewidywany czas to około 5 godzin).

 

 


--- SOBOTA 14 MARCA ---


Studentów studiów magisterskich zapraszamy na „Dzień dobry WSB” w sobotę 14 marca:
•    studenci kierunku Zarządzanie II stopnia – zapraszamy w sobotę 14 marca na godz. 08:30 do Auli WSB w Opolu (przewidywany czas to około 1 godzina).

 

UWAGA, po spotkaniu będziecie mieć zajęcia dydaktyczne. W niedzielę 15 marca również będą odbywały się zajęcia dydaktyczne.

Czytaj więcej