Wydawnictwo WSB

Wydawnictwo WSB – zawsze aktualne materiały dydaktyczne

Ponad 500 wydanych tytułów książek i plan wydawniczy obejmujący 20-50 nowych pozycji rocznie – to bilans ponad 21-letniej działalności Wydawnictwa Wyższej Szkoły Bankowej w Poznaniu. Wydawnictwo, którego celem z początku było jedynie zaopatrywanie studentów w podstawowe podręczniki, z czasem wyrosło na jedno z największych wydawnictw polskich uczelni niepublicznych. W swoim dorobku ma przede wszystkim pozycje z zakresu ekonomii i dziedzin pokrewnych, ale i z obszarów bardzo pomocnych w rozumieniu współczesnego biznesu – prawa, socjologii, psychologii, matematyki czy statystyki.

Nowe publikacje co roku
Roczny plan Wydawnictwa WSB obejmuje 20-50 nowych publikacji oraz wznowienia niektórych spośród 150 aktualnie sprzedawanych tytułów. Autorami wydanych książek i opracowań są przede wszystkim wykładowcy Wyższych Szkół Bankowych oraz pracownicy naukowi innych ośrodków akademickich lub doświadczeni praktycy zajmujący się problematyką współczesnej gospodarki.

Szczegółowy wykaz publikacji i dalsze informacje znajdują się na stronie internetowej Wydawnictwa: www.wydawnictwo.wsb.pl