Twoje biznesowe referencje

2015 - twoje biznesowe referencje - Małgorzata Beker

Małgorzata Beker
Pracownik Biura Karier i Praktyk WSB w Poznaniu
„Mówi się: znajdź w sobie pasję, zamień ją w pracę zawodową, a już nigdy nie będziesz musiał pracować. Należy jednak pamiętać, że realizując ...

Praktyczne umiejętności oraz doświadczenie zawodowe to atuty, na które coraz częściej zwracają uwagę pracodawcy. W Wyższej Szkole Bankowej już w trakcie studiów możesz podnieść swoje kwalifikacje oraz zdobyć dodatkowe punkty w CV, korzystając z fachowej pomocy w tym zakresie Biura Karier.

Twój klucz do kariery
klucz do kariery z wsbZawsze możesz liczyć na nasze wsparcie, zarówno w czasie studiów, jak i trwania kariery zawodowej. Z myślą o zdobywaniu doświadczenia i pierwszych krokach na rynku pracy oferujemy Ci wachlarz możliwości, dzięki którym droga do sukcesu zawodowego będzie łatwiejsza. Dokładamy wszelkich starań, aby maksymalnie zintensyfikować współpracę z pracodawcami. Dbamy o to, aby nasze oferty pracy były dostępne w najważniejszych portalach z branży HR, np. pracuj.pl.

To, czego się uczysz, przydaje się w pracy:praktyczna wiedza z wsb

  • Oferta kierunków i specjalności jest tworzona w oparciu o potrzeby rynku pracy, a programy kształcenia powstają w konsultacji z najbardziej kompetentnymi osobami – ekspertami zatrudnionymi w danej branży. To przecież oni wiedzą najlepiej, jakie umiejętności musi zdobyć student, aby w przyszłości ubiegać się o wymarzone stanowisko.
  • Zdobędziesz nie tylko podręcznikową wiedzę, ale przede wszystkim praktyczne umiejętności, których będą wymagać od Ciebie przyszli pracodawcy.
  • Będziesz mieć zajęcia z wykładowcami, praktykami z branż: finansowej, turystycznej, logistycznej, menedżerskiej itp. Tacy wykładowcy przekażą Ci doświadczenie ze swojej codziennej pracy i dzięki temu wyposażą Cię w użyteczne kwalifikacje.
  • Zdobyte na zajęciach umiejętności rozwijasz podczas organizowanych przez uczelnię staży, praktyk i wizyt studyjnych w najważniejszych firmach i instytucjach w regionie

praca po studiachMasz ciekawsze CV:

  • Będąc studentem WSB, możesz brać udział w bezpłatnych szkoleniach i warsztatach, które zwiększają zakres Twoich kompetencji, m.in. z zakresu: technik szybkiego uczenia się, autoprezentacji, radzenia sobie ze stresem, przygotowywania dokumentów aplikacyjnych.
  • Kiedy podejmiesz pierwsze wyzwania zawodowe, nieoceniona będzie pomoc Biura Karier i Praktyk, które pomoże Ci zdobyć przewagę na rynku pracy. W Biurze Karier i Praktyk znajdziesz ciekawe oferty pracy i fachową pomoc w zakresie doradztwa zawodowego. Pracownicy Biura pomogą Ci napisać profesjonalne CV i zaplanować ścieżkę rozwoju kariery, poznasz też standardy obowiązujące podczas rekrutacji (uczestnicząc np. w symulacji rozmowy kwalifikacyjnej).

Zobacz biznesowych partnerów WSB