Studia polecane przez pracodawców

Wyższe Szkoły Bankowe to największa grupa szkół wyższych w Polsce. Jak wynika z rankingów Wprost zarówno w 2013 jak i 2014 roku WSB zostały ocenione jako najbardziej ceniona wśród pracodawców grupa uczelni niepublicznych w Polsce. Uczelnia oferuje szeroki wybór studiów i praktyk zawodowych, ścisłą współpracę ze światem biznesu i wiedzę przekazywaną przez wykładowców - praktyków.

 

To nie my mówimy, że jesteśmy najlepsi – tak mówią o nas inni

logo_wprost.pngW rankingu WPROST w roku 2014 Wyższe Szkoły Bankowe zostały ocenione jako najbardziej ceniona przez pracodawców grupa uczelni w Polsce, tym samym zajmując 4 miejsce wśród wszystkich uczelni niepublicznych. To dla nas wielkie wyróżnienie.

Podejmującym naukę w Wyższych Szkołach Bankowych gwarantujemy zdobycie szerokiej wiedzy praktycznej, spotkania  z ciekawymi ludźmi ze świata biznesu, oraz wykładowców - praktyków. Dzięki temu studenci otrzymują aktualną, biznesową i praktyczną wiedzę. Zapewniamy też, że dyplom ukończenia studiów na Wyższej Szkole Bankowej jest w 100 % rozpoznawalny i ceniony wśród pracodawców. WSB liderem rankingów.

Praktyki i staże - kształcimy praktycznie!
Warto wiedzieć, że Wyższe Szkoły Bankowe aktywnie uczestniczą w regionalnym życiu gospodarczym. Dzięki temu posiadają szeroką bazę partnerów biznesowych i dają swoim studentom dostęp do staży i praktyk – zdobyta w ten sposób wiedza ma ogromną wartość.

Jeżeli więc chcesz wyróżnić się na konkurencyjnym rynku pracy, sprawdź  możliwości jakie Wyższe Szkoły Bankowe dają swoim studentom podczas studiów. Skorzystaj z oferty praktyk i staży organizowanych w dużych firmach, dzięki którym:

  • zdobędziesz nowe umiejętności i doświadczenie,
  • sprawdzisz swoją wiedzę teoretyczną,
  • nawiążesz nowe kontakty biznesowe
  • poznasz zasady funkcjonowania przedsiębiorstw