Program VIS

W Wyższych Szkołach Bankowych każdy student jest VIP-em, dlatego WSB uruchomiły Program VIS – Very Important Student. Każdy z naszych studentów i absolwentów otrzyma wsparcie na wszystkich etapach swojej kariery zawodowej.

Program VIS został przygotowany z myślą o studentach i absolwentach studiów wyższych (studia I i II stopnia) oraz słuchaczach i absolwentach studiów podyplomowych.

Program Very Important Student składa się z następujących elementów:

ikona-studiuj-za-darmoStudiuj za darmo
Za dobre wyniki w nauce jesteś zwolniony z płacenia czesnego. W ramach programu możesz studiować cały rok za darmo. Stypendia i zniżki I stopnia, II stopnia.
 
ikona-klucz-do-kariery_60.pngKlucz do kariery
Uzyskujesz fachową i rzetelną pomoc w wejściu na rynek pracy. W Biurze Karier możesz szukać ofert pracy, staży i praktyk, zapisać się na bezpłatne warsztaty, np. z pisania CV czy autoprezentacji, albo spotkać się z doradcą zawodowym. Zobacz więcej: Biuro Karier.
 
ikona-gwarancja-stalego-czesnego_60.pngGwarancja stałego czesnego
Masz gwarancję i pewność, że przez cały okres trwania nauki nie spotkasz się z podniesieniem Twojego czesnego. Warto wybrać uczelnię, która od początku ustala jasne reguły.
 
ikona-elastyczny-system-oplat_60.pngElastyczny system opłat
Opcja, dzięki której możesz efektywniej zarządzać swoimi wydatkami. Zdecyduj, w ilu ratach chcesz opłacać czesne. Do wyboru są płatności w 2, 10 i 12 ratach lub za rok.
 
ikona-forum-praktyki-gospodarczej_60.pngForum praktyki gospodarczej
Chcemy stworzyć Tobie możliwość kontaktu z praktykami oraz wybitnymi przedstawicielami świata biznesu. W ramach Forum Praktyki Gospodarczej na wykładach, seminariach, zajęciach poznasz ludzi działającymi na polskim rynku, znającymi dobrze realia i problemy makro- i mikroekonomiczne. Zobacz listę osób, które odwiedziły Wyższe Szkoły Bankowe.
 
ikona-paszport-wsb_60.pngPaszport WSB
Wysoką jakość kształcenia także w każdej z 9 WSB w Polsce. Teraz pewnie się nad tym nie zastanawiasz, ale być może w przyszłości dostaniesz świetną pracę w innym mieście lub zdecydujesz się na zmianę - wówczas docenisz paszport WSB. Za jego pomocą przeniesiesz się do wybranej Wyższej Szkoły Bankowej.
 
ikona-studiuj-za-granica_60.pngStudiuj za granicą
Wyższa Szkoła Bankowa współpracuje z ponad 170 zagranicznymi partnerami z Europy oraz USA. Masz możliwość studiowania m.in w Anglii, Francji, Portugali czy Grecji. Zobacz więcej: kariera międzynarodowa.
 

Sprawdź szczegóły Programu VIS w mieście, w którym chcesz podjąć studia:
Bydgoszcz | Chorzów | Gdańsk | Gdynia | Opole | Poznań | Szczecin | Toruń | Wrocław