Opinie o WSB

Wyższa Szkoła Bankowa co roku przeprowadza badanie wśród studentów, absolwentów oraz pracodawców. Uzyskane opinie pozwalają na doskonalenie procesu dydaktycznego oraz obsługi administracyjnej.

Kamila Gawin“Moja kariera zaczęła się od razu po studiach od działu marketingu w firmie Polbita, znanej nam bardziej jako «Drogerie Natura». Tam zajmowałam się PR-em. Po przygodzie z agencją reklamową marzyłam, żeby pracować po drugiej stronie, stronie «klienta», i dostałam pracę w Open Finance w dziale marketingu na stanowisku Marketing Managera, gdzie zajmuje się komunikacją internetową, która w naszej firmie odgrywa istotną rolę”.

Kamila Gawin
absolwentka WSB (w Toruniu)

„Studiowałem na specjalności multimedia i grafika komputerowa. Jej wybór nie był przypadkowy, bo już od dawna interesowałem się multimediami, zwłaszcza filmem i procesem jego powstawania. W WSB byłem jednym z inicjatorów powstania Studenckiej Telewizji Internetowej WSB TV. Jako główny operator i montażysta mam na swoim koncie wiele zrealizowanych reportaży czy felietonów. Nagrywałem materiały dotyczące uczelni, jak również programy autorskie WSB TV: „Dopytki Studenckie”, „Marsjanki i Wenusjanie”, „Pogoda (na wesoło)” i „Ale o co chodzi?”. Biorę też udział w różnych konkursach filmowych, zająłem 1. miejsce w II Konkursie Filmowym Pruszcz Gdański – Poznaj To Miasto, w którym jako nagrodę otrzymałem staż w telewizji PomorskaTV. W przyszłości chciałbym studiować w Gdyńskiej Szkole Filmowej i nagrać film pełnometrażowy”.

Mateusz Waloszek
absolwent WSB w Gdańsku

Agnieszka Manelska opinia„Zawodowo kieruję pracą zespołu sprzedawców w salonie jubilerskim Apart sp. z o.o. Prywatnie jestem mamą, żoną i posiadaczką kilku pasji. Wiem, że moje życie bez muzyki, sportu i podróży byłoby niepełne. Nie może w nim też zabraknąć coachingu. Po studiach stałam się jego orędowniczką i ambasadorką. To dzięki wiedzy na temat coachingu mogę skutecznie wspierać, motywować i stymulować pracowników do pracy oraz w pełni korzystać z ich potencjału osobistego. Studia niezbędne dla tych, którzy pragną się rozwijać świadomie i efektywnie”.

Agnieszka Manelska
absolwentka WSB w Toruniu

Poznaj więcej historii studentów oraz absolwentów WSB