warda
Kacper Warda

Współzałożyciel firmy Logintegra sp. z o. o. zajmującej się tworzeniem aplikacji wspierających zarządzanie logistyką. Projektant, programista, manager i wykładowca.

Realizował projekty dla firm takich jak Media Expert, Żabka, Biedronka, Hochland czy ABB, ale także dla Wojska Polskiego. Na WSB prowadzi zajęcia z wykorzystania sztucznej inteligencji oraz programowania. Projektował algorytmy optymalizacji sieci dystrybucyjnych, poszukiwania lokalizacji dla magazynów, planowania pracy rzeczoznawców wyceniających szkody komunikacyjne czy prowadzenia aukcji transportowych.

sosnowski
Mateusz Sosnowski

Projektant systemów informatycznych

Odpowiedzialny za przetwarzanie pomysłów i oczekiwań klientów w konkretne zadania programistyczne i widoki systemów. Doświadczony w analizie i modelowaniu procesów biznesowych. Pracował jako tester i kierownik działu testów. Projektował aplikacje wspierające planowanie dostaw surowców, nadzorowanie transportu, planowanie pracy kierowców i zarządzanie magazynem. Na WSB prowadzi zajęcia z programowania i statystyki.

szopa
Mateusz Szopa

Koordynator projektów informatycznych i project manager.

Posiada wieloletnie doświadczenie w pracy z klientami w branży IT. Na co dzień koordynuje prace programistyczne realizowane dla kilkudziesięciu klientów od branży automotive po producentów serów i kostki brukowej. W swojej karierze pracował jak sprzedawca rozwiązań IT, tester oraz kierownik działu pomocy technicznej. Odpowiadał za wdrożenie systemów wspierających logistykę między innymi w ABB, Swiss Krono czy Hochland.

duchowska
Katarzyna Duchowska

Od kilku lat zajmuje się tworzeniem i utrzymywaniem aplikacji webowych, wykorzystując takie technologie jak Java, Groovy, PostgreSQL oraz frameworki Ember.js i Vue.js. Odpowiadała między innymi za integrację kilku aplikacji z zewnętrznymi systemami (m.in. SAP) oraz migrację części istniejącej aplikacji do Vue.js oraz nowego API, które pomagała projektować. Zdobyła przy tym doświadczenie w pracy z „legacy code" oraz znajomość technik refaktoringu.Niedawno wykonywała analizę sieci logistycznej dla dużej zagranicznej firmy. W tym celu projektowała i implementowała w języku R złożone algorytmy, m.in. metaheurystykę tabu search. Doświadczenia zebrane przy pracy nad tym projektem posłużyły jej za podstawę pracy magisterskiej, którą niebawem będzie bronić.Posiada szeroką – teoretyczną oraz praktyczną – wiedzę z zakresu programowania obiektowego, algorytmów oraz architektury oprogramowania, w tym wzorców projektowych. W pracy przykłada dużą wagę do struktury, czytelności oraz elegancji kodu. Absolwentka nanotechnologii oraz informatyki (I stopień) na Politechnice Gdańskiej, studentka informatyki (II stopień) na Uniwersytecie Gdańskim.

staniszewski
Paweł Staniszewski

Od ponad 7 lat pracuje w firmie Logintegra przy projektowaniu, tworzeniu i utrzymywaniu systemów informatycznych. Zaczynał jako programista, pracując w takich technologiach jak Java, Groovy, Hibernate, PostgreSQL, Ember.js czy Vue.js; od jakiegoś czasu zajmuje się zarządzaniem zdolnym zespołem deweloperskim, a także wyceną projektów oraz administrowaniem rozwiązaniami CI/CD. Zainteresowany zagadnieniami DevOps oraz automatyzacją i usprawnianiem procesów związanych z wytwarzaniem oprogramowania. Zajmował się też m.in. przygotowywaniem planów rozwoju sieci logistycznych, wykorzystując statystyczną analizę danych, algorytmy genetyczne oraz integracje z systemami do geolokalizacji i wyznaczania tras. Pomagało mu w tym doświadczenie oraz zamiłowanie do pracy z językiem R.W roku 2019 został absolwentem kierunku Menedżer IT studiów podyplomowych PG, gdzie poszerzał swoją wiedzę w zakresie zarządzania zespołem oraz projektami.