Anna Gapińska

Właścicielka i dyrektor zarządzająca Think Customer. Marketing Interim Manager. Trener. Praktyk biznesu z blisko dwudziestoletnim doświadczeniem zawodowym, w tym w strategicznym doradztwie w zakresie zarządzania marką, marketingu, wsparcia sprzedaży, budowy długotrwałych relacji z Klientami i employer brandingu. Na co dzień wspiera firmy w zakresie customer experience i employee experience i doradza jak skutecznie wzmocnić świadomość marki w oczach Klientów, poprawić efektywność działań oraz budować kulturę firm opartą na kliencie.
 

 Janusz Kamieński
Janusz Kamieński

Konsultant, menedżer, przedsiębiorca z 25-letnim stażem w doradztwie. Od 2004 r. Prezes zarządu polskiej firmy doradczej EC sp. z o.o.. Promotor i prekursor w Polsce strategii CX/CEM (Customer Experience Management), którą z powodzeniem stosuje do podnoszenia skuteczności biznesowej licznych przedsiębiorstw. W swojej karierze doradzał zarządom firm nie tylko w Polsce, ale i poza jej granicami – w Czechach, Danii, Holandii, Niemczech, Rumunii oraz Wielkiej Brytanii. Wspierał procesy formułowania i realizacji skutecznych strategii m.in. w: Alior Bank, Auchan, Bank Pekao, Basell Orlen Poliolefins, Chiesi, DAFA, DANONE, Deni Cler, Edipresse, Eltel Networks, First Data, Generali, Grupa Żywiec, innogy, Play, Raiffeisen Polbank, Reckitt Benckiser.
Konsultant akredytowanego przy Chartered Institute of Marketing programu Professional Diploma in Marketing. Ma za sobą liczne wystąpienia na konferencjach w Polsce i na świecie (m.in. Berlin, Budapeszt, Shanghaj, Vancouver). Jego artykuły publikują najlepsze czasopisma biznesowe w Polsce, a prowadzony od listopada 2012 r. blog w tematyce strategii biznesowych oraz CX/CEM ma już ponad 1,9 mln wejść.

Adam Latek
Adam Latek

Hotelarz, doradca biznesowy, pasjonat. Członek Polskiej Izby Hotelarzy. Certyfikowany trener programu „Food & Beverage Manager” amerykańskiego stowarzyszenia przewoźników lotniczych IATA.  Wykładowca Szkoły Głównej Turystyki i Hotelarstwa uczelni Vistula w Warszawie. 
Koordynator kierunku „Hospitality” – unijnego programu „Intertour” mającego kształcić hotelarzy, którzy będą pracować na całym świecie. 
Brał udział w otwarciach ponad 16 hoteli w Polsce i za granicą. Pomagał wprowadzić na polski rynek hotele marki Best Western. 
Na co dzień współpracuje z inwestorami hotelarskimi, którym pomaga prowadzić obiekty hotelowe zgodnie ze sztuką gościnności. Prowadzi szkolenia dla hotelarzy praktyków. Współpracuje z międzynarodowymi sieciami hotelowymi i uczelniami hotelarskimi w Europie. 
Pracował w międzynarodowych sieciach hotelarskich, m.in.: IHG, ACCOR, Choice Hotels, Hilton. 

Marta Filipowicz
Marta Filipowicz

Konsultant biznesowy w zakresie customer experience, zarządzania zmianą i HR. Coach, mentor, trener biznesu. Posiada ponad 20-letnie doświadczenie w pracy w międzynarodowym środowisku w branży FMCG w obszarach marketingu, sprzedaży, customer care i customer experience.
Jest akredytowanym coachem i mentorem na poziomie EMCC Practitioner. Wspiera firmy i osoby indywidualne w przechodzeniu przez zmiany. Działa jako mentor w Fundacji Liderek Biznesu.
W ostatnich latach pracy w firmie Philip Morris, współtworzyła funkcję Customer Experience poprzez wypracowanie wspólnie z całą organizacją wizji CX, zbudowanie zespołu oraz wprowadzenie procesu testowania nowych pomysłów z klientami. Zainicjowała zmianę standardów obsługi klienta dla pracowników sklepów IOQSa oraz agentów info-linii. Wspólnie ze swoim zespołem przeprowadziła szereg projektów usprawnienia oferowanych usług metodą service design.
Była odpowiedzialna za wprowadzenie pierwszej marki w kategorii produktów do podgrzewania tytoniu (IQOS) na rynek polski. Kierowała wtedy wielofunkcyjnym zespołem składającym się z przedstawicieli wszystkich głównych funkcji (start-up w ramach korporacji).  Odegrała kluczową rolę w tworzeniu działu Customer Care oraz projektowaniu wielu nowych procesów związanych z obsługą klienta. 
Właścicielka firmy 100 stories zajmującej się konsultacjami biznesowymi, prowadzeniem szkoleń oraz wspieraniem rozwoju firm i osób indywidualnych poprzez coaching & mentoring.