Przemysław Myk

Między nami

Poznaj studentów, absolwentów i wykładowców Wyższych Szkół Bankowych

Przemysław Myk

Pomysłodawca i założyciel GeoRabat

Przemysław Myk
Student zarządzania

Podziel się:

Od dziecka interesowałem się informatyką. Składałem komputery z części, które znalazłem w domu lub dostałem od znajomych. Z czasem jednak moim nowym zamiłowaniem stało się projektowanie stron internetowych oraz zabezpieczanie systemów internetowych. W 2013 roku próbowałem nawet swoich sił na scenie jako realizator wizji - ten facet, który przełącza kamery i puszcza obraz na telebimy. Do dziś współpracuję ze sceną oraz z branżą wizyjną, aktualnie jednak pracuję w firmie zajmującej się systemami alarmowymi oraz monitoringiem, gdzie od dłuższego czasu zdobywam szeroko pojętą wiedzę z praktycznie każdej branży.

Po ukończeniu Technikum nie mogłem stać w miejscu - wybrałem Wyższą Szkołę Bankową w Gdyni - tam ciągle poznaję wspaniałych ludzi, którzy nie pozwalają się nudzić. Podczas jednego z zimowych spacerów stwierdziłem, że brakuje mi systemu, który połączy rabaty oraz mobilność, dzięki czemu nie będzie potrzeby planowania wypadów ze znajomymi, kolacji z dziewczyną, czy piwa z kumplami.

GeoRabat to opatentowany przeze mnie system, który łączy zakupy grupowe oraz tempo transakcji - całym założeniem jest wydłużenie zakupów zaledwie o 10 sekund.
Moją inspiracją jest fraza, którą usłyszałem w którejś z reklam telewizyjnych - "po co płacić więcej, skoro można płacić mniej?"

Nowo stworzony system to mój aktualny pomysł na życie, w zaledwie miesiąc stał się moją pasją i elementem, któremu poświęcam prawie cały mój wolny czas.

Najlepsze w rozwoju projektu jest doświadczenie, które zyskuję kreując za równo markę, negocjując umowy z kontrahentami oraz poznając ludzi, którzy wpływają na mój charakter i podejście do życia.