Baza dydaktyczna

Masz to w czesnym Nowoczesne sale
Wydział Ekonomii i Zarządzania w Gdyni Wyższej Szkoły Bankowej w Gdańsku mieści się przy ul. Śląskiej 35/37.
Budynek posiada nowoczesne sale dydaktyczne wyposażone w sprzęt multimedialny zapewniający studentom i słuchaczom pełen komfort podczas zajęć.

 

Dobra lokalizacja
Wyższa Szkoła Bankowa mieści się w centrum Gdyni, przy ulicy Śląskiej 35/37, w pobliżu Dworca Głównego PKP. Do Uczelni łatwo można dojechać środkami komunikacji miejskiej, jak też samochodem. Dobre połączenie komunikacyjne z Dworca Głównego PKP to niewątpliwe atuty lokalizacji Uczelni.

Nowoczesna pracownia komputerowa
Wyższa Szkoła Bankowa w Gdyni posiada nowoczesną pracownie komputerową. Pracownia jest dobrze wyposażona, wygodna i dobrze oświetlona. Odbywają się w niej nie tylko zajęcia z informatyki, ale także niektóre ćwiczenia np. ze statystyki czy ekonometrii.

Nowoczesne oprogramowanie i sprzęt Studenci mają do dyspozycji stale aktualizowane wersje oprogramowania systemowego i biurowego. Na każdym komputerze zainstalowane są dwa systemy operacyjne (Linux i Windows XP). Wszystkie laboratoria mają stały dostęp do Internetu.

Wifi - bezprzewodowy dostęp do Internetu
p6130433_640x480_200x150.jpgUczelnia udostępnia studentom bezpłatnie bardzo szybki dostęp do internetu poprzez sieć punktów dostępowych wifi. Dzięki dużej liczbie punktów dostępowych (łącznie 7 punktów) możliwy jest łatwy i niezakłócony dostęp do sieci z każdego miejsca w budynku.