Kariera międzynarodowa

Studia w WSB, czyli bilet do międzynarodowej kariery
Szukasz Uczelni z bogatą ofertą studiów i praktyk międzynarodowych? A może interesują Cię studia w trakcie, których zdobędziesz dyplom zagranicznej uczelni? Jeśli tak to trafiłeś idealnie. Wyższa Szkoła Bankowa w Gdańsku spełnia wszystkie te wymagania.

Studia i praktyki
Wyższa Szkoła Bankowa w Gdyni posiada rozszerzoną Kartę Erasmusa, przyznaną przez Komisję Europejską, która uprawnia do udziału w programie Erasmus „Uczenie się przez całe życie”. W ramach tego programu uczelnia podpisała 39 umów partnerskich z uczelniami z całej Europy. Dzięki temu studenci Wyższej Szkoły Bankowej mogą realizować studia za granicą i praktyki przez okres od 3 miesięcy do nawet jednego roku akademickiego.
 

39 uczelni partnerskich
Aż tyle uczelni partnerskich współpracuje z WSB w Gdyni.  Dlatego możesz studiować w takich państwach jak Belgia, Bułgaria, Cypr, Czechy, Dania, Francja Grecja, Hiszapania, Niemcy, Norwegia, Portugalia, Słowacja, Szwecja, Szwajcaria, Turcja, Włochy.

Studia za granicą i dwa dyplomy
Wyższa Szkoła Bankowa w Gdańsku zawarła porozumienie z Groupe ESC Troyes's INBA we Francji oraz California International Business University w USA, na podstawie którego studenci naszej uczelni po ukończeniu dwóch lat nauki w WSB mogą wyjechać na trzeci rok studiów (5 i 6 semestr) do Francji bądź USA i ukończyć edukację z dwoma dyplomami licencjata, szkoły macierzystej oraz zagranicznej.

Po ukończeniu pierwszego roku studiów magisterskich można również wyjechać do  Universita degli Studi del Sannio – Benevento we Włoszech, gdzie po ukończeniu ostatniego roku studiów można otrzymać dwa dyplomy magistra, uczelni zagranicznej oraz uczelni macierzystej.

.Chcesz wiedzieć więcej o możliwościach wyjazdu z WSB? Skontaktuj się z naszym biurem Współpracy z Zagranicą:

Dział Współpracy z Zagranicą
ul. Dolna Brama 8, Gdańsk
tel. 058 323 89 40
e-mail: international@wsb.gda.pl