Program VIS

Program VIS

Dorota Zień
stypendystka programu Very Important Student
„Dzięki bardzo dobrym wynikom w nauce korzystam z Programu VIS i studiuję za darmo!”

W Wyższych Szkołach Bankowych każdy student jest VIP-em, dlatego WSB uruchomiły Program VIS – Very Important Student. Każdy z naszych studentów i absolwentów otrzyma wsparcie na wszystkich etapach swojej kariery zawodowej.

Program VIS został przygotowany z myślą o studentach i absolwentach studiów wyższych (studia I i II stopnia) oraz słuchaczach i absolwentach studiów podyplomowych.

Studiuj za darmo w ramach Programu Very Important Student
Możesz studiować za darmo przez I semestr studiów, jeżeli jesteś maturzystą i spełnisz jeden z poniższych warunków:

  • posiadasz świadectwo ukończenia szkoły ponadgimnazjalnej z wyróżnieniem lub świadectwo dojrzałości z wyróżnieniem lub zaświadczenie ze szkoły dla dorosłych wskazujące o równoznaczności świadectwa ze świadectwem z wyróżnieniem
  • jesteś jednym z 10 laureatów olimpiady na szczeblu co najmniej wojewódzkim na poziomie szkoły ponadgimnazjalnej
  • jesteś laureatem konkursu zorganizowanego pod patronatem Wyższej Szkoły Bankowej w Gdańsku, o ile przewiduje to regulamin konkursu.

Program Very Important Student składa się z następujących elementów:

ikona-studiuj-za-darmo_mala.pngStudiuj za darmo
Za dobre wyniki w nauce jesteś zwolniony z płacenia czesnego. W ramach programu możesz studiować cały rok za darmo.

 

ikona-klucz-do-kariery_mala.pngKlucz do kariery
Uzyskujesz fachową i rzetelną pomoc w wejściu na rynek pracy. W Biurze Karier możesz szukać ofert pracy, staży i praktyk, zapisać się na bezpłatne warsztaty, np. z pisania CV czy autoprezentacji, albo spotkać się z doradcą zawodowym.
 

ikona-gwarancja-stalego-czesnego_mala.pngGwarancja stałego czesnego
Masz gwarancję i pewność, że przez cały okres trwania nauki nie spotkasz się z podniesieniem Twojego czesnego. Warto wybrać uczelnię, która od początku ustala jasne reguły.

 

ikona-elastyczny-system-oplat_mala.pngElastyczny system opłat
Opcja, dzięki której możesz efektywniej zarządzać swoimi wydatkami. Zdecyduj, w ilu ratach chcesz opłacać czesne. Do wyboru są płatności w 2, 10 i 12 ratach lub za rok.

 

ikona-fpg_mala.pngForum praktyki gospodarczej
Chcemy stworzyć Tobie możliwość kontaktu z praktykami oraz wybitnymi przedstawicielami świata biznesu. W ramach Forum Praktyki Gospodarczej na wykładach, seminariach, zajęciach poznasz ludzi działającymi na polskim rynku, znającymi dobrze realia i problemy makro- i mikroekonomiczne. Zobacz listę osób, które odwiedziły WSB w Gdyni.

ikona-paszport-wsb_mala.pngPaszport WSB
Wysoką jakość kształcenia także w każdej z 9 WSB w Polsce. Teraz pewnie się nad tym nie zastanawiasz, ale być może w przyszłości dostaniesz świetną pracę w innym mieście lub zdecydujesz się na zmianę - wówczas docenisz paszport WSB. Za jego pomocą przeniesiesz się do wybranej Wyższej Szkoły Bankowej.

ikona-studiuj-za-granica_mala.pngStudiuj za granicą
Wyższa Szkoła Bankowa współpracuje z ponad XX zagranicznymi partnerami z Europy oraz USA. Masz możliwość studiowania m.in w Anglii, Francji, Portugali czy Grecji. Kariera międzynarodowa.