W roku akademickim 2020/2021 dumnie obchodzimy 10-lecie Wyższej Szkoły Bankowej w Gdyni!

 

Od początku zależało nam na ciągłym rozwoju i ambitnych zadaniach,  a prężne i nowoczesne miasto okazało się najlepszym miejscem do ich realizacji. Dziś jesteśmy pewni, że stawiając na Gdynię, dokonaliśmy wyboru najlepszego z możliwych.

Z okazji jubileuszu przygotowaliśmy dla Ciebie specjalną zniżkę w czesnym - 500 zł! Dołącz do studentów Wyższej Szkoły Bankowej w Gdyni i świętuj razem z nami.

 

Nie musisz odkładać na później decyzji o studiowaniu  –  zapisz się na studia już dziś.   

 

Zapisując się do 31 maja, zyskujesz: 

  • 600 zł dzięki zniżce w czesnym, która na studiach I stopnia rozliczana jest na pierwszym roku studiów, a na studiach II stopnia i II stopnia z podyplomowymi na pierwszym i drugim roku studiów 
  • jeśli jesteś naszym absolwentem, zyskasz jeszcze więcej. Twoja zniżka w czesnym wyniesie 1000 zł (ta kwota na studiach I stopnia rozliczana jest na pierwszym roku studiów, a na studiach II stopnia i II stopnia z podyplomowymi na pierwszym i drugim roku studiów)
  • 500 zł dzięki zniżce z okazji jubileuszu WSB w Gdyni

Dodatkowo jesteś zwolniony z opłaty wpisowej.  

 

Możesz podjąć naukę na studiach I stopnia już za 183 275 zł miesięcznie, na studiach II stopnia najniższe czesne to tylko 424 zł 466 zł miesięcznie.

 

Wybierz kierunek i specjalność dla siebie: 

Interesują Cię studia II stopnia, ale nie masz jeszcze dyplomu ukończenia studiów I stopnia? Matura jeszcze przed Tobą i nie masz świadectwa? Nic się nie stało! 

Zapisz się online jeszcze przed egzaminem maturalnym czy obroną i skorzystaj ze zniżki na studia. Dokumenty dostarczysz w późniejszym terminie.  

Jeśli z powodu obecnej sytuacji termin tegorocznych egzaminów maturalnych ulegnie przesunięciu - dostosujemy nasze terminy tak abyś mógł dostarczyć świadectwo na czas. Jeśli z podobnych powodów termin Twojej obrony ulegnie przesunięciu skontaktuj się z nami. 

 

Jak zapisać się na studia bez wychodzenia z domu? 

 

Chcąc ułatwić Ci zapisanie się na studia i wypełnienie dokumentów, uprościliśmy proces rekrutacji. Od teraz nie musisz wychodzić z domu, aby zgłosić się i skorzystać z aktualnej promocji. Wystarczy, że założysz Konto Kandydata.  

 

Dowiedz się więcej o tym, co musisz zrobić, aby zapisać się i zarezerwować sobie miejsce na wybranym kierunku. 

  

Nie wybrałeś jeszcze kierunku i specjalności? Przeczytaj więcej o naszej ofercie:

studia I stopnia I studia II stopniastudia II stopnia z podyplomowymi 

 

Zapisz się wygodnie, szybko, online! 

Zapisz się na studia

Czytaj więcej