Zapraszamy na kolejne spotkanie w ramach cyklu "Niezwykły Świat Sztuki (i nie tylko)".  Gościem spotkania będzie Hirek Wrona! 
 

Hieronim „Hirek” Wrona. Kalendarzowo rocznik 1960. Emocjonalnie 2001. Fan muzyki i kibic sportowy. Z zamiłowania nauczyciel akademicki, muzyczny selektor – niekiedy dziennikarz, DJ i zbieracz płyt. Od 33 lat żonaty. Pracował w Teleexpressie i radiowej Trójce. Obecnie związany jest z Polsat Sport, Popkiller.pl i radiem JAZZKULTURA. Produkował koncerty i festiwale – w tym legendarne Hip-Hop Opola. Zagrał blisko 4 tysiące imprez. Za mikrofonem w radiu spędził ponad 3 tysiące godzin. Zapowiadał podczas koncertów takie gwiazdy jak:  George Clinton, The Blues Brothers, Erykah Badu, Brand New Heavies, Uriah Heep, The Stranglers, Bill Laswell czy Herbie Hancock. Miłośnik płyt winylowych, drukowanych książek i wiecznych piór. Kocha ludzi i muzykę. Mówi o sobie, że jest „naiwnym romantykiem”. 

  • Kiedy?
    21 czerwca, godz. 18:00
  • Temat spotkania: "Wizualizacja muzyki w mediach"
    Czy czasy majestatycznego odsłuchiwania płyt winylowym na znakomitej aparaturze są przeszłością? Czy zamiast delektowania się dziełem sztuki jakim jest album płytowy, wystarcza ikonka w telefonie? Czy jest jeszcze sens robienia okładek płytowych? Wkładek płytowych? Kolorowych winyli? 
    Bo przecież dziś często oglądamy muzykę, a nie słuchamy jej....

Formuła online - udział jest bezpłatny. 

Przejdź do spotkania

 

Tego nie można przegapić! 

Jeśli chcesz otrzymać maila przypominającego z linkiem w dniu spotkania, zostaw nam swój adres e-mail.

Chcę otrzymać maila przypominającego 

 

Czytaj więcej