Geek Girls Carrots w WSB- Nowe technologie wspierają biznes

Kiedy? Środa, 10 czerwca, 16:30.
Gdzie?  Gdańsk,Wyższa Szkoła Bankowa, al. Gruwaldzka 238A, sala 200.
Więcej? Przyłącz się do wydarzenia na Facebooku!

ggcarrots1.jpgCo można robić w czerwcu? Można się nudzić, pisać egzaminy, marzyć o wakacjach, realizować własne projekty, plażować… można wiele. Można także, 10 czerwca, przyjść na spotkanie, które organizujemy wspólnie z Wyższą Szkołą Bankową w Gdańsku.

3 powody dla których nie może Cię zabraknąć:

  •     poznasz i porozmawiasz z ciekawymi osobami
  •     zdobędziesz wiedzę od osób z doświadczeniem i sukcesami
  •     zaskoczy Cie Karotkowa energia!

zapisz-sie-online-button.pngChcesz przyjść? Zarejestruj się! 
Wstęp jest bezpłatny.

Agenda
16:30 Rejestracja
16:45 Powitanie - Wyższa Szkoła Bankowa, Geek Girls Carrots
17:00 Relacje, które procentują - potencjał social media w strategii marketingowej i biznesie -- Marta Rogalewska
17:30 Darmowe narzędzia IT wspierające prowadzenie firmy i projekty - Kamila Sidor
18:00 Aplikacje mobilne - czy z tego da się żyć? - Zuzanna Stańska, gość specjalny
18:30 Q&A
18:45 Networking

Poznaj prelegentki!
Kamila Sidor

Kamila jest przedsiębiorcą społecznym, współtwórczynią i CEO międzynarodowej społeczności kobiet w IT - Geek Girls Carrots. Kamila jest inwestorem w start-upie technologicznym Motivapps. W 2011 pracując w UBIK Business Consulting współorganizowała pierwszy Startup Weekend w Polsce. W 2014 roku została wybrana do grona 25 młodych liderów przez magazyn “Teraz Polska” oraz znalazła się na liście liderów Europy Środkowo-Wschodniej New Europe 100. Kocha nurkowanie, bieganie i dobre książki.

Marta Rogalewska
Marta jest project managerką i strateżką związana z nowymi mediami od 2006 roku. Jej „konikiem” są aspekty prawne przedsięwzięć interaktywnych, a dzięki wieloletniej współpracy z marką Red Bull oraz realizacji międzynarodowych projektów powiązanych z zespołem Fair Play Crew wyspecjalizowała się w kampaniach lifestyle’owych, internetowej promocji eventów oraz budowie wizerunku w sieci. Marta jest też wykładowcą na Politechnice Białostockiej, na kierunku Marketing Internetowy.

Zuzanna Stańska
Zuzanna jest historykiem sztuki. Właścicielką firmy Moiseum od 2012 roku, która zajmuje się tworzeniem rozwiązań związanych z nowymi technologiami i nowoczesnym podejściem do publiczności w muzeach i instytucjach kultury. Twórczyni edukacyjnych aplikacji mobilnych popularnych na świecie, z których największy zasięg zyskało DailyArt. Przed Moiseum pracowała w warszawskim funduszu inwestycyjnym i agencji PR. Organizatorka ogólnopolskiej akcji społecznej Dzień Wolnej Sztuki oraz warszawskich spotkań muzealników Metamuzeum, współorganizatorka międzynarodowej konferencji We Are Museums. Alumni Blackbox Connect Female Founders, laureatka Young Creative Entrepreneur Award w kategorii Culture oraz wymieniona na liście “liderów Nowej Europy” “New Europe Top 100 Challengers” stworzonej przez Visegard Fund, Google, Financial Times i Res Publikę.

Czy wiesz, że Wyższa Szkoła Bankowa… – dowiedz się!

  • gości wykładowców z Norwegii, Danii i Wielkiej Brytanii, a jej kadra akademicka prowadzi cykle wykładów między innymi we Włoszech, Turcji, Niemczech, Portugalii, Grecji i Wielkiej Brytanii
  • współpracuje ze światowymi liderami danych branży, np Lufthansą lub Sony
  • powołała Radę Przedsiębiorczości, która skupia czołowych menedżerów z województwa pomorskiego, którzy aktywnie włączają się w proces upraktyczniania nauki.

Chcesz się z nami skontaktować?
Jeśli chciałabyś / chciałbyś skontaktować się z organizatorami wydarzenia, napisz do Kasi Frąszczak na adres: kasia.fraszczak@carrots.pl

Jedno z ostatnich spotkań Geek Girls Carrots, fot. Kio Roho

2_0.jpg

07-05-2015