Na studiach podyplomowych pogłębiasz i aktualizujesz posiadaną wiedzę z wybranej dziedziny. Uczestniczysz w grach biznesowych i warsztatach, rozwiązujesz case studies, dzięki czemu zwiększasz swoje szanse na awans czy zmianę pracy.

 

W naszej ofercie są studia podyplomowe z takich dziedzin jak m.in.: administracja i bezpieczeństwo, finanse i rachunkowość, HR, IT, języki obce, logistyka, marketing i sprzedaż, nieruchomości i prawo, pedagogika i psychologia, zarządzanie. 

 

Pamiętaj, że nie musisz rezygnować, czy odkładać na później decyzji o dalszym rozwoju  –  sprawdź ofertęzapisz się na studia podyplomowe już dziś! 

 

Dodatkowo, jeśli jesteś naszym absolwentem, zapisując się do 30 października zyskujesz 400 zł, dzięki zwolnieniu z opłaty wpisowej.


 

Od 20 maja nasze Biura Rekrutacji są dla Was znowu otwarte. Najważniejsze jest dla nas wspólne bezpieczeństwo, dlatego prosimy, abyście podczas wizyty na uczelni, przestrzegali określonych zasad, które dotyczą m.in.:

  • dezynfekcji rąk
  • noszenia maseczek
  • zachowania bezpiecznego dystansu. 

Na miejscu znajdziecie instrukcje, które dokładnie określają, jak zachować się, by wizyta przebiegała bezpiecznie dla zdrowia. 
 

Nie czekaj, wypełnij formularz rejestracyjny i zapisz się na studia już dziś.

Czytaj więcej