Studia i szkolenia dla firm

Dla przedsiębiorców, którzy chcą rozwijać kompetencje swoich pracowników na studiach i szkoleniach, proponujemy Program Firma. Jest to pakiet specjalnych korzyści, dzięki któremu tworzymy dla naszych klientów ofertę edukacyjną ściśle dopasowaną do ich potrzeb. Z Programu Firma korzystają zarówno przedsiębiorcy reprezentujący jednoosobowe działalności gospodarcze, jak i duże, międzynarodowe korporacje.

Dlaczego warto skorzystać z Programu Firma?

nowakowska wsb

Szukasz dobrego benefitu, aby motywować Twoich pracowników? Jesteś pracownikiem i chciałbyś/chciałabyś skorzystać ze zniżki Programu Firma? Oprócz wynagrodzenia, istnieje wiele aspektów, które mogą mieć znaczenie dla podjęcia decyzji o zmianie pracy lub pozostaniu u obecnego pracodawcy. Jaka w tej hierarchii jest rola benefitów? Dosyć wysoko plasują się różnego rodzaju dofinansowania do studiów i szkoleń. To nie tylko okazja do odciążenia domowego budżetu, ale również długotrwała inwestycja w swój rozwój i dalszą karierę.

Jadwiga Nowakowska

koordynator klienta biznesowego

Program Firma

Korzyści dla firmy:

  • Organizujemy spotkanie z Koordynatorem Klienta Biznesowego, który zweryfikuje potrzeby firmy i na podstawie uzyskanych informacji zaproponuje odpowiednie propozycje rozwoju pracowników w ramach oferty edukacyjnej Wyższych Szkół Bankowych.  
  • Możemy przygotować tzw. studia in company, czyli ofertę szytą na miarę, dla całych grup pracowników. To propozycja dla firm o szczególnych potrzebach szkoleniowych. W tym przypadku dopasowujemy kadrę, program, formę oraz miejsce zajęć do oczekiwań klienta.
  • Gwarantujemy korzystne ceny oraz negocjowane zniżki.
  • Dzięki indywidualnej opiece Koordynatora Klienta Biznesowego, cały proces doboru, planowania i realizacji procesu edukacji pracowników jest dużo prostszy. 

Korzyści dla pracowników firm:

  • Możliwość skorzystania ze zniżek przyznanych pracodawcy w ramach Programu Firma (zniżka na cały tok studiów).
  • Opieka Koordynatora Klienta Biznesowego podczas rekrutacji na studia sprawia, że ten proces może być jeszcze szybszy i przyjemniejszy.
  • Nowe umiejętności i kompetencje zdobywane w Wyższych Szkołach Bankowych, cieszących się zaufaniem studentów, absolwentów, środowiska akademickiego i biznesowego, będą przynosić profity w długiej perspektywie zawodowej.

Oferujemy następujące formy kształcenia dla pracowników firm:

Dogodna forma płatności

WSB umożliwia firmom następujące formy płatności:

  • pełne finansowanie - firma w całości pokrywa koszty studiów, szkolenia
  • dofinansowanie studiów pracownikowi - w zależności od polityki szkoleniowej firmy, WSB dopuszcza finansowanie z dwóch źródeł np. pracownik płaci część wartości czesnego z własnych środków, a pozostałą część pokrywa firma
  • samodzielne finansowanie nauki przez pracownika, korzystając z oferty zniżek Programu Firma

Spotkanie z Koordynatorem Klienta Biznesowego

Spotkaj się z Koordynatorem Klienta Biznesowego
 

Celem spotkania jest zapoznanie się ze szczegółowymi informacjami o możliwościach oraz sposobie uzyskania zniżek z tytułu Programu Firma.

 

Zapisz się na darmową konsultację

slider

Kontakt

Jadwiga Nowakowska
Koordynator klienta biznesowego
tel. +48 602 638 538
e-mail: jnowakowska@wsb.gda.pl

 

Ewelina Sokołowska
Koordynator klienta biznesowego
tel. +48 664 090 419
e-mail: esokolowska@wsb.gda.pl