Opis kierunku

Studia pozwalają nabyć kwalifikacje w zakresie zarządzania zespołem pracującym zdalnie, na odległość, poza siedzibą firmy.

 

Studia będą realizowane w formule online. Oznacza to, że 100% zajęć na tym kierunku jest prowadzonych zdalnie.

bam

Cel

Studia mają na celu przygotowanie kadry/managerów w obszarze skutecznego zarządzanie zespołem rozproszonym, zespołem, który pracuje na odległość, zespołem który pracuje z domu, zagranica itd.
Podczas studiów dowiemy się jak pracować z każdym w każdej przestrzeni, obszarze poza biurowym, jak motywować, jak organizować prace i jakie narzędzia mogą nam pomoc w budowaniu i utrzymaniu efektywnych zespołów zdalnych (remotely).
 

Co zyskujesz?

Ukończenie studiów umożliwia:
•    zdobycie praktycznej wiedzy o charakterze przekrojowym z zakresu umiejętności zarządzania zespołami rozproszonymi, pracującymi zdalnie, a także w charakterze telepracy, home base office, innych form zatrudnienia poza siedzibą pracodawcy,
•   poszerzenie wiedzy z zakresu zarządzania zespołem, planowania pracy, monitorowania, motywowania, oceniania, zarządzania zwinnego i pracy nad samym sobą w sytuacjach zmiany, sytuacjach kryzysowych na odległość,
•    100% zajęć realizowana jest w formie zdalnej, abyś nauczył się wykorzystać dostępne platformy do realizacji pracy na odległość.
 

Dla kogo?

Studia przeznaczone są dla osób zawodowo zajmujących się zarządzaniem zespołem (managerów pierwszego szczebla, managerów średniego szczebla, team leaderów) oraz osób zainteresowanych tematyką zarządzania zdalnego.
 

Program studiów

Program studiów podyplomowych na kierunku Zarządzanie zespołem zdalnym 

Liczba miesięcy nauki: 9
Liczba godzin: 170
Liczba zjazdów: 10
Liczba semestrów: 2
Zobacz program studiów

Wykładowcy

Aleksandra Lazarowska_Kruszyńska
Aleksandra Kruszyńska

Założyciel  firmy yournextlevel.pl, trener, wykładowca, coach, manager ds. HR. Posiada ponad 12-letnie doświadczenie w obszarze HR i zarządzania zdobyte w działach personalnych największych firm w woj. pomorskim. Obecnie manager działu HR w firmie z branży IT. Doświadczenia trenerskie...

Poznaj innych wykładowców

Kontakt

Na Twoje pytania odpowie Biuro Rekrutacji - studia II stopnia, podyplomowe i MBA

Godziny otwarcia:
  • pn-wt: 09:00-16:00
  • śr: 08:00-16:00
  • cz-pt: 09:00-16:00
  • so: 09:00-13:00
Pobierz stronę do PDF