Opis kierunku

W związku z dużym zainteresowaniem kierunkiem prowadzimy nabór do 2 grupy.

Warunkiem jej uruchomienia jest min. 18 osób przyjętych. 

 

W wielu firmach przywiązuje się wagę głównie do sprzedaży, produkcji czy zakupów. Wyniki biznesowe natomiast nieodłącznie powiązane są z płynnością finansową i skutecznymi działaniami windykacyjnymi. Podczas studiów zdobędziesz wiedzę i zostaniesz przygotowany do profesjonalnego, dostosowanego do obecnych realiów gospodarczych zarządzania wierzytelnościami.

Wyższe Szkoły Bankowe z całej Polski i Dolnośląska Szkoła Wyższa rozpoczęły współpracę dotyczącą prowadzenia studiów podyplomowych w formule online. Kierunek, który Cię interesuje, jest właśnie efektem tego projektu. Dzięki temu na zajęciach online spotkasz się z uczestnikami i wykładowcami z innych miast.

Studia na tym kierunku prowadzone są zawsze w formule online (bez względu na sytuację pandemiczną).
Nową wiedzę i umiejętności zdobywasz, dzięki zajęciom realizowanym na platformie MS Teams. Z wykładowcami i kolegami z grupy kontaktujesz się przez internet, w czasie rzeczywistym (synchronicznie). W zajęciach uczestniczysz w weekendy, zgodnie z ustalonym harmonogramem, łącząc się z nami z miejsca, w którym aktualnie przebywasz.

Możliwość studiowania online, bez wychodzenia z domu, to duża oszczędność czasu. Dodatkowym atutem studiów w WSB, jest darmowa licencja do MS 365 dla uczestników, dzięki której będziesz mieć dostęp do niezbędnych narzędzi wykorzystywanych w procesie nauczania.

Co zyskujesz?

  • Zdobędziesz wiedzę i umiejętności konieczne do samodzielnego opracowania i wdrożenia systemu zarządzania wierzytelnościami ściśle odpowiadającego potrzebom reprezentowanych przez nich przedsiębiorstw.
  • W trakcie zajęć wykorzystywane są aktywne formy dydaktyczne: warsztaty, case studies, ćwiczenia, dyskusje oraz symulacje i wymiana doświadczeń, dzięki czemu łatwiej będzie Ci przyswajać i rozumieć dane zagadnienia. 
  • Kadrę dydaktyczną stanowią konsultanci zajmujący się zawodowo dochodzeniem należności oraz wykładowcy i praktycy z doświadczeniem w zabezpieczaniu należności i kontraktów handlowych.

Dla kogo?

Studia kierujemy do pracowników zajmujących się nadzorowaniem procesów zarządzania wierzytelnościami, pracowników działów sprzedaży i handlowych, a także działów windykacji oraz samodzielnych przedsiębiorców i przedstawicieli firm działających w branży zarządzania wierzytelnościami.

Opinie

Katarzyna Samborska

Zdecydowałam się na studia podyplomowe, aby podnieść swoje kwalifikacje oraz uzupełnić wiedzę. Chciałam posłuchać opinii i rad doświadczonych wykładowców i praktyków. Podczas studiów nawiązałam bardzo interesujące znajomości z osobami, które wymieniają się swoim doświadczeniem, a to bardzo cenne w obecnych czasach. 

Katarzyna Samborska

Absolwentka kierunku windykacja i zarządzanie wierzytelnościami

Nie czekaj, załóż Konto Kandydata i zapisz się na studia bez wychodzenia z domu.

do 10 lutego
studia
1000 zł
taniej

Zapisując się do 10 lutego zyskujesz 1000 zł dzięki:

  • 600 zł zniżki w czesnym
  • 400 zł dzięki zwolnieniu z opłaty wpisowej.
     

Jeśli jesteś naszym absolwentem, zyskujesz więcej!
Twoja zniżka wyniesie 1200 zł:

  • 800 zł zniżki w czesnym
  • 400 zł dzięki zwolnieniu z opłaty wpisowej.

 

Program studiów

Program studiów podyplomowych na kierunku windykacja i zarządzanie wierzytelnościami.

Liczba miesięcy nauki: 9
Liczba godzin: 172
Liczba zjazdów: 11
Liczba semestrów: 2
Zobacz program studiów

Wykładowcy

Krystian Mularczyk
Agnieszka Brzezińska-Mandat
Anna Marcinkowska
Michał Szlachcic
Krystian Mularczyk

Wykładowca studiów podyplomowych w WSB w Gdańsku i Wrocławiu, prelegent w wielu ogólnopolskich konferencjach, prowadzi szkolenia specjalistyczne z zakresu prawa gospodarczego, sportowego oraz egzekucyjnego. Radca Prawny wpisany na listę radców prawnych przy Okręgowej Izbie Radców...

Agnieszka Brzezińska-Mandat

Wykładowca WSB w Gdańsku. Absolwentka Uniwersytetu Wrocławskiego (Instytut Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej) i studiów podyplomowych w Wyższej Szkole Bankowej we Wrocławiu, specjalność: trener biznesu. Obecnie przygotowuje się do obrony pracy doktorskiej w Instytucie...

Anna Marcinkowska

Wykładowca WSB w Gdańsku. Absolwentka prawa na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Wrocławskiego. Doświadczenie zawodowe zdobywała w jednej z firm windykacyjnych, koncernie Saint-Gobain oraz kancelarii prawnej specjalizującej się w obsłudze instytucji finansowych. Od 2006 r....

Michał Szlachcic

Praktyk, ekonomista, współzałożyciel i członek zarządu Logintrade S.A. Wykładowca na studiach MBA oraz na studiach podyplomowych zakupy w biznesie i zarządzania sprzedażą, autor i kierownik podyplomowego studium windykacja i zarządzanie wierzytelnościami w Wyższej Szkole Bankowej we...

Poznaj innych wykładowców
Hand icon

Jeśli wiesz już, co chcesz studiować

Zapisz się online

Kontakt

Na Twoje pytania odpowie Biuro Rekrutacji - studia II stopnia, podyplomowe i MBA

Godziny otwarcia:
  • pn-pt: 09:00-16:00
Pobierz stronę do PDF