Opis kierunku

Testowanie oprogramowania jest jedną ze specjalistycznych dziedzin współczesnej informatyki. W niedoskonałym świecie stanowi istotny element procesu zapewniania jakości i pomaga we właściwej ocenie zagrożeń w trakcie trwania projektu. Jest nieodzownym elementem wytwarzania, realizowanym przez specjalistów.

Celem studiów jest profesjonalne przygotowanie Cię do wykonywania zadań związanych z testowaniem oprogramowania. Program obejmuje wiedzę pozwalającą na przystąpienie do międzynarodowego egzaminu na certyfikat testera ISTQB Foundation Level.

Co zyskujesz?

  • Studia dają wiedzę potrzebną testerom oraz wspomagającą kompetentne zarządzanie testami i pozyskiwanie pracowników do zespołów testerów.
  • Będziesz miał możliwość uzyskania międzynarodowego certyfikatu ISTQB Foundation Certificate in Software Testing w ramach egzaminu organizowanego przez WSB w Gdańsku we współpracy ze Stowarzyszeniem Jakości Systemów Informatycznych, za dodatkową opłatą.
  • Zajęcia prowadzone są w formie ćwiczeń, a program studiów przygotowaliśmy tak, aby przygotować Cię do międzynarodowego egzaminu na certyfikat testera ISTQB Foundation Level.

Dla kogo?

Studia skierowane są do osób planujących rozwijanie swojej kariery w projektach informatycznych w dziedzinie zapewniania jakości oprogramowania, programistów pragnących zdobyć wiedzę o testowaniu oraz osób odpowiadających w projektach za zarządzanie i rekrutację testerów.

Nie musisz rezygnować, czy odkładać na później decyzji o studiowaniu – zapisz się na studia już dziś!

do 12 sierpnia
700 zł
taniej

Zapisując się do 12 sierpnia, zyskujesz 700 zł:

  • 300 zł dzięki zniżce w czesnym
  • 400 zł zniżki dzięki zwolnieniu z opłaty wpisowej.

Jeśli jesteś absolwentem WSB, zyskujesz więcej, aż 900 zł

  • 500 zł zniżki w czesnym

  • 400 zł zniżki dzięki zwolnieniu z opłaty wpisowej

 

Program studiów

Program studiów podyplomowych na kierunku Tester oprogramowania.

Liczba miesięcy nauki: 9
Liczba godzin: 180
Liczba zjazdów: 10
Liczba semestrów: 2
Zobacz program studiów

Wykładowcy

Rafał Borowiec
Michał Kujałowicz
Jakub Rosiński
Maciej Chmielarz
Rafał Borowiec

profesjonalista IT, entuzjasta open source oraz zwinnych metodyk wytwarzania oprogramowania, developer, wykładowca i trener IT, sporadycznie bloger blog.codeleak.pl.

Michał Kujałowicz

w testach i zapewnieniu jakości oprogramowania od 2005 roku. Doświadczenie zdobywał testując specjalistyczne oprogramowanie telekomunikacyjne i lotnicze. Zajmował się testami manualnymi i automatycznymi, zarządzaniem testami i zespołem testowym, szkoleniami i konsultingiem testowym....

Jakub Rosiński

inżynier testów z ponad 10-letnim doświadczeniem praktycznym. Aktualnie kierownik testów nadal zajmujący się „prawdziwym testowaniem”. Testował aplikacje i urządzenia mobilne, systemy CRM, wspierające badania medyczne, oprogramowanie loteryjne oraz systemy CPQ. Od początku kariery...

Maciej Chmielarz

zajmuje się zapewnianiem jakości w projektach informatycznych od 2008 roku. Doświadczenie zdobywał u pracodawców należących do polskiej i światowej czołówki firm technologicznych, producentów unikatowych rozwiązań inżynierskich. Obecnie pracuje dla IVONA Software, firmy...

Poznaj innych wykładowców
Hand icon

Zainteresował Cię kierunek?
Zrób kolejny krok i zacznij studia w WSB.

Zapisz się online

Kontakt

Na Twoje pytania odpowie Biuro Rekrutacji Studiów II stopnia, Podyplomowych i MBA

Uwaga! pracujemy w wybrane soboty: 11 i 25 lipca w godzinach 9.00-13.00

Godziny otwarcia:
  • pn-pt: 10:00-16:00
Pobierz stronę do PDF