Opis kierunku

Preferencje pracodawców przy zatrudnianiu wskazują na potrzebę łączenia umiejętności w zakresach twardego i miękkiego HR. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rynkowym, przygotowaliśmy program  pozwalający Ci na nabycie różnorodnej wiedzy i umiejętności w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi. 

Celem studiów jest przekazanie Ci wiedzy i umiejętności z zakresu szeroko rozumianego zarządzania zasobami ludzkimi w organizacji. Sposób prowadzenia zajęć oraz zakres umożliwi Ci sprawne funkcjonowanie w roli specjalisty ds. HR.

Co zyskujesz?

 • Program studiów opiera się na bezpośrednich oczekiwaniach pracodawców: połączeniu na jednym stanowisku specjalisty w obszarze zarówno twardego, jak i miękkiego HR. 
 • Zdobędziesz specjalistyczną wiedzę na temat zarządzania zasobami ludzkimi, a także praktyczne umiejętności niezbędne w zarządzaniu pracownikami firmy w obszarach miękkiego i twardego HR.

Dla kogo?

Studia skierowane są do pracowników działów personalnych – specjalistów ds. kadr, specjalistów ds. HR oraz osób aspirujących na takie stanowiska związane z rekrutacją pracowników.

Jednocześnie studia stanowią pożądane źródło wiedzy praktycznej dla menedżerów, kierowników, właścicieli firm oraz pracowników działów personalnych, doradców personalnych, psychologów pracy, a także innych osób, które chcą zdobyć wiedzę i umiejętności z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi we wszystkich najważniejszych aspektach.

Michał Sadowski

Preferencje pracodawców przy zatrudnianiu wskazują na potrzebę łączenia umiejętności z zakresu twardego i miękkiego HR. Przygotowaliśmy program pozwalający

uczestnikom na nabycie wiedzy, a przede wszystkim praktycznych umiejętności dotyczących zarządzania zasobami ludzkimi. Program studiów opiera się na bezpośrednich oczekiwaniach pracodawców, zatem podstawowym atutem uczestników będzie zdobycie przewagi na rynku pracy.

Michał Sadowski

opiekun kierunku specjalista HR, HR interim manager

Nie czekaj, wypełnij formularz i zgłoś się już dziś.

do 30 września
studia
700 zł
taniej

Zapisując się do 30 września zyskujesz 700 zł dzięki:

 • 300 zł zniżki w czesnym
 • 400 zł dzięki zwolnieniu z opłaty wpisowej.
   

Jeśli jesteś naszym absolwentem, zyskujesz więcej!
Twoja zniżka wyniesie 900 zł:

 • 500 zł zniżki w czesnym
 • 400 zł dzięki zwolnieniu z opłaty wpisowej.

 

Program studiów

Program studiów podyplomowych na kierunku Specjalista HR.

Liczba miesięcy nauki: 9
Liczba godzin: 172
Liczba zjazdów: 10
Liczba semestrów: 2
Zobacz program studiów

Wykładowcy

Ewa Laus
Jacek Jędrzejczak
Michał Sadowski
Ewa Laus

psycholog, trener PTP. Absolwentka Uniwersytetu Gdańskiego; ukończyła  studia podyplomowe  „Comprehensive Business Management Program”  (Central Connecticut State University i Uniwersytet Gdański) oraz studia podyplomowe „Coaching – ze specjalizacją coachingu w organizacji”...

Jacek Jędrzejczak

absolwent Uniwersytetu Gdańskiego na wydziale Organizacji i Zarządzania. Praktyka: 8 lat na stanowiskach kierowniczych (w tym 3 lata, jako dyrektor ds. personalnych, 5 lat dyrektor ds. promocji i sprzedaży) w koncernie medialnym Polskapresse, członek zarządu polsko-francuskiej firmy...

Michał Sadowski

absolwent Uniwersytetu Gdańskiego,. Doświadczenie na stanowiskach kierowniczych w międzynarodowych koncernach. Od 2001 roku HR Manager/HR Business Partner, zadaniowo na stanowiskach kierowniczych w strukturach Klientów (obszary: HR i Sprzedaż). Specjalizuje się w programach doradczych...

Poznaj innych wykładowców
Hand icon

Jeśli wiesz już, co chcesz studiować

Zapisz się online

Kontakt

Na Twoje pytania odpowie Biuro Rekrutacji - studia II stopnia, podyplomowe i MBA

UWAGA! W SOBOTY ZAPRASZAMY DO POKOJU 004

Godziny otwarcia:
 • pn-wt: 09:00-16:00
 • śr: 09:00-17:00
 • cz-pt: 09:00-16:00
 • so: 09:00-13:00
Pobierz stronę do PDF