Opis kierunku

Branża IT w Trójmieście, zaraz po Warszawie, odnotowuje w naszym kraju najszybsze tempo wzrostu. W regionie warszawskim w pierwszym półroczu 2018 r. w stosunku do roku ubiegłego przybyło 18% ofert pracy. Województwo pomorskie uplasowało się natomiast na 2. miejscu, ze wzrostem 14%. Na tak dobrą koniunkturę Trójmiasta wpływa m.in. obecność dużych ośrodków akademickich, prywatnych uczelni, a także mnogość firm z branży IT otwierających tu swoją działalność.

Studia poświęcone są nauce programowania nowoczesnych serwisów internetowych oraz złożonych rozproszonych systemów informatycznych działających w środowisku Internet, wykorzystujących w warstwie prezentacji przeglądarkę internetową. 

Co zyskujesz?

  • Znajomość HTML/CSS, podstaw technik multimedialnych związanych z WWW – w tym umiejętność tworzenia layoutu HTML/CSS na podstawie projektu graficznego.
  • Poznasz JavaScript, frameworki (jQuery, Bootstrap, AngularJS) i systemy zarządzania treścią.
  • Zdobędziesz umiejętność tworzenia layoutów na potrzeby urządzeń mobilnych – mobile Web.
  • Będziesz przygotowany do egzaminu certyfikującego MS 70-480 PROGRAMMING IN HTML5 WITH JAVASCRIPT AND CSS3. Do tego egzaminu certyfikującego możesz przystąpić za dodatkową opłatą.

Dla kogo?

Studia podyplomowe skierowane są do osób, które niekoniecznie ukończyły studia o charakterze informatycznym, a chciałyby zostać programistą aplikacji webowych.

Nie czekaj, wypełnij formularz i zgłoś się już dziś!

do 16 września
550 zł
taniej

Zapisując się do 16 września, zyskujesz 550 zł:

  • 300 zł dzięki zniżce w czesnym
  • 250 zł zniżki dzięki zwolnieniu z opłaty wpisowej.

Jeśli jesteś absolwentem WSB, zyskujesz więcej:

  • 500 zł zniżki w czesnym

  • 400 zł zniżki dzięki zwolnieniu z opłaty wpisowej

 

Program studiów

Program studiów podyplomowych na kierunku Programista aplikacji internetowych. Junior Web Developer z certyfikatem Programming in HTML5 with JavaScript and CSS3.

Liczba miesięcy nauki: 9
Liczba godzin: 184
Liczba zjazdów: 10
Liczba semestrów: 2

Wykładowcy

Dariusz Kralewski
Michał Kuciapski
Dariusz Kralewski

absolwent a obecnie adiunkt Informatyki Ekonomicznej Uniwersytetu Gdańskiego. Wykładowca Wyższej Szkoły Bankowej. Autoryzowany trener Cisco, produktów Microsoft. Zainteresowania badawcze związane są z ładem informatycznym, zarządzaniem projektami IT. Specjalizuje się w tematyce sieci...

Michał Kuciapski

absolwent Uniwersytetu Gdańskiego, specjalności Informatyka Ekonomiczna. Pracę naukową poświęca technologicznym i ekonomicznym aspektom stosowania narzędzi transferu wiedzy w organizacjach, a w tym w szczególności e-learningowi i e-learningowi 2.0. Prowadzone badania obejmują:...

Zainteresował Cię kierunek?
Zrób kolejny krok i zacznij studia w WSB.

Pobierz stronę do PDF