Sebastian Agata

Menedżer kierunku Informatyka w WSB w Gdańsku. 
W 2003 roku ukończył matematykę teoretyczną na Wydziale MFI UG. W latach 2003 - 2011  pracownik naukowo-dydaktyczny Uniwersytetu Gdańskiego. Z WSB współpracuje od 2011 roku. Członek Komitetu Głównego Zawodów Drużynowych VI Olimpiady Informatycznej dla Gimnazjalistów. Entuzjasta języków programowania Python i R. W WSB w Gdańsku prowadzi laboratoria ze wstępu do programowania, systemów operacyjnych, programowania obiektowego, algorytmiki i baz danych. Opiekun studiów podyplomowych Programista front-end z Angular. 

Grzegorz Kaczorowski

Absolwent Uniwersytetu Gdańskiego na wydziale MFI kierunek fizyka i informatyka. Specjalizuje się w tematyce programowania w technologii .Net z wykorzystaniem języka C#. Od ponad 12 lat tworzy projekty jako Full Stack Developer. Ukończył studia podyplomowe Senior Web Developer i Developing ASP.NET MVC Web Applications. Posiada międzynarodowy certyfikat Microsoft Supporting Users Running the Microsoft Windows Operating System. Obecnie wykładowca WSB Gdańsk, nauczyciel w I Liceum Ogólnokształcącym w Starogardzie Gdańskim oraz trener programowania gier w języku Python - WOWSchool.
Prowadzi szkolenia i warsztaty związane z różnymi dziedzinami programowania: bazy danych, programowanie obiektowe, programowanie gier, projektowanie stron www. Ma stycznośi z najnowszymi technologiami z zakresu: ASP.Net, NHibernate, WPF, WinForms, Xamarin, PHP, jQuery, SVG, Bootstrap, Angular oraz SQL Server. Uczestnicy szkoleń cenią go za kreatywne i aktywizujące metody prowadzenia zajęć. Entuzjasta uczenia maszynowego i czystego kodu. Prywatnie pasjonat fizyki kwantowej oraz aktywności sportowej. .

Jerzy Kluczewski

Absolwent Politechniki Gdańskiej, wykładowca Wyższej Szkoły Bankowej w Gdańsku. Nauczyciel dyplomowany w Zespole Szkół Łączności w Gdańsku. Autor oraz współautor publikacji w serii wydawnictwa ITSTART S.C., m. in.:

  • Packet Tracer 6 dla kursów CISCO Tom 3
  • Packet Tracer 6 dla kursów CISCO Tom 5
  • Internet rzeczy IoT i IoE w symulatorze Cisco Packet Tracer - Praktyczne przykłady i ćwiczenia
  • Bezpieczeństwo sieci komputerowych - Praktyczne przykłady i ćwiczenia w symulatorze CISCO Packet Tracer
  • Konfiguracja firewalli CISCO ASA w programie Packet Tracer

Autor i weryfikator tłumaczeń i materiałów szkoleniowych Cisco. Wieloletni instruktor i administrator Akademii Cisco Networking. 20 letnie doświadczenie w nauczaniu w zakresie sieci komputerowych.

Łepek
Kamil Łepek

DevOps Engineer w Intel Technology Poland. Ukończył z wyróżnieniem Matematykę na Wydziale Fizyki Technicznej i Matematyki Stosowanej Politechniki Gdańskiej. Zawodowo zajmuje się tworzeniem, wdrażaniem i utrzymywaniem aplikacji w oparciu o rozwiązania chmurowe, konteneryzację. Pasjonat teorii złożoności obliczeniowej, algorytmiki, teorii grafów oraz cyberbezpieczeństwa. Wykładowca Wyższej Szkoły Bankowej, okazyjnie prelegent na trójmiejskich meetupach.

Tacjana Niksa-Rynkiewicz

Doktor, absolwentka Politechniki Częstochowskiej kierunku Informatyka. 

W trakcie rozwoju naukowego, nabierała doświadczenia we współpracy z przemysłem oraz firmami wchodzącymi na e-rynek, zwłaszcza przy tworzeniu baz danych, hurtowni danych, projektowaniu modeli baz danych w systemach sprzedażowych, obsługi popularnych portali sprzedażowych, stosowania narzędzi wspieranych metodami sztucznej inteligencji. Posiada kilkunastoletnie doświadczenie dydaktyczne jako wykładowca Wyższej Szkoły Bankowej w Gdańsku oraz wyższej Szkoły Zarządzania w Częstochowie, Politechniki Gdańskiej i Politechniki Częstochowskiej, np. przedmiotów: Sztuczna Inteligencja, Data Mining, Bazy Danych, Hurtownie Danych, Programowanie Obiektowe, Inforamatyka w Zarządzaniu, Perspektywy i Osiągnięcia Sztucznej Inteligencji. Obecnie pracownik naukowy Politechni Gdańskiej oraz autorka wielu artykułów naukowych publikowanych na łamach międzynarodowych i krajowych czasopism, autorka książki pt.: PROJEKTOWANIE WIEDZY. RELACYJNE BAZY DANYCH, WYDAWNICTWO PG, GDAŃSK 2017, ISBN 978-83-7348-702-4. 
 

Żyłowski, wykładowca SP
Michał Żyłowski

 Absolwent Politechniki Gdańskiej kierunku Informatyka. DevOps i programista obracający się głównie w obszarze chmur prywatnych i konteneryzacji. Kilkuletnie doświadczenie w pracy z Kubernetesem i automatyzacją pracy z nim. Wykładowca Wyższej Szkoły Bankowej w Gdańsku, przedmiotów takich jak język Python, programowanie obiektowe czy programowanie w chmurze. Poza zawodowo mentor, podróżnik i geocacher.