Opis kierunku

Rynek pracy jest tworem żywym i ciągle rozwijającym się. W obecnej dobie niskiego bezrobocia i niedoborów kadrowych koniecznością stało się wydzielenie eksperckich ścieżek w obszarze HR. Jedną z takich specjalizacji jest employer branding i rekrutacja. Połączyliśmy oba zagadnienia, ponieważ rekrutacja jest spójną częścią szerszej strategii employer brandingowej, a zarazem jedną z najważniejszych potrzeb „biznesu”, jedynego i najważniejszego klienta rekruterów. W centrum zainteresowania będziemy stawiać potrzeby biznesowe oraz potrzeby kandydatów, jak najlepszą jakość ich realizacji. Z tego powodu często będziemy odwoływać się do szeroko rozumianego UX.

Co zyskujesz?

Unikatowy program studiów jest dopasowany do realiów rynku pracy, dzięki czemu staniesz się ekspertem w swojej dziedzinie i pożądanym kandydatem. Zdobędziesz wiedzę w rozwijającym się obszarze employer brandingu i dowiesz się jak skutecznie rekrutować kandydatów, jednocześnie będąc niezastąpionym partnerem dla biznesu.

Dla kogo?

Kierunek jest dedykowany osobom, które chcą wyspecjalizować się dziedzinie employer brandingu i rekrutacji. Zarówno dla tych, którzy mają już doświadczenia i chcą usystematyzować wiedzę, poznać nowe narzędzia i zrozumieć jak wpływają na siebie poszczególne układanki rekrutacyjno – brandingowej, jak i dla tych którzy chcą stawiać pierwsze kroki w tym obszarze.

Nie musisz rezygnować, czy odkładać na później decyzji o studiowaniu – zapisz się na studia już dziś!

do 30 września
700 zł
taniej

Zapisując się do 30 września, zyskujesz 700 zł:

  • 300 zł dzięki zniżce w czesnym
  • 400 zł zniżki dzięki zwolnieniu z opłaty wpisowej.

Jeśli jesteś absolwentem WSB, zyskujesz więcej, aż 900 zł

  • 500 zł zniżki w czesnym

  • 400 zł zniżki dzięki zwolnieniu z opłaty wpisowej

 

Program studiów

Program studiów podyplomowych na kierunku Employer Branding.

Liczba miesięcy nauki: 9
Liczba godzin: 174
Liczba zjazdów: 10
Liczba semestrów: 2
Zobacz program studiów

Wykładowcy

Jolanta Spodzieja
Milena Brzezińska - Misiewicz
Jolanta Spodzieja

Laureatka nagrody TOP HR Manager (by Wolters Kluwer), Wiceprezes Konfederacji Pracodawców Lewiatan, Członek Rady Nadzorczej Fundacji OmeaLife.
Na co dzień pomaga firmom zatroszczyć się o swoich pracowników i rozbudowywać zespoły o nowe talenty. Przez 10 lat HRowania miała możliwość...

Milena Brzezińska - Misiewicz

Od 11 lat zajmuje się marketingiem i public relations. Posiada solidne fundamenty naukowe poparte 7 dyplomami ukończenia studiów, w tym nowojorskich i nadal się kształci, aby zawsze być o krok przed konkurencją.
 Od teorii ważniejsza jest praktyka, a tej w swoim portfolio ma mnóstwo....

Poznaj innych wykładowców
Hand icon

Jeśli wiesz już, co chcesz studiować

Zapisz się online

Kontakt

Na Twoje pytania odpowie Biuro Rekrutacji Studiów II stopnia, Podyplomowych i MBA

Godziny otwarcia:
  • pn: 09:00-17:00
  • wt-pt: 09:00-16:00
  • so: 09:00-13:00
Pobierz stronę do PDF