Opis kierunku

Rynek pracy jest tworem żywym i ciągle rozwijającym się. W obecnej dobie niskiego bezrobocia i niedoborów kadrowych koniecznością stało się wydzielenie eksperckich ścieżek w obszarze HR. Jedną z takich specjalizacji jest employer branding i rekrutacja. Połączyliśmy oba zagadnienia, ponieważ rekrutacja jest spójną częścią szerszej strategii employer brandingowej, a zarazem jedną z najważniejszych potrzeb „biznesu”, jedynego i najważniejszego klienta rekruterów. W centrum zainteresowania będziemy stawiać potrzeby biznesowe oraz potrzeby kandydatów, jak najlepszą jakość ich realizacji. Z tego powodu często będziemy odwoływać się do szeroko rozumianego UX.

Nową wiedzę i umiejętności zdobywasz, dzięki zajęciom realizowanym na platformie MS Teams. Z wykładowcami i kolegami z grupy kontaktujesz się przez internet, w czasie rzeczywistym (synchronicznie). W zajęciach uczestniczysz w weekendy, zgodnie z ustalonym harmonogramem, łącząc się z nami z miejsca, w którym aktualnie przebywasz. Korzyści ze studiowania online Możliwość studiowania online, bez wychodzenia z domu, to duża oszczędność czasu. Dodatkowym atutem studiów w WSB, jest darmowa licencja do MS 365 dla uczestników, dzięki której będziesz mieć dostęp do niezbędnych narzędzi wykorzystywanych w procesie nauczania.

Co zyskujesz?

Unikatowy program studiów jest dopasowany do realiów rynku pracy, dzięki czemu staniesz się ekspertem w swojej dziedzinie i pożądanym kandydatem. Zdobędziesz wiedzę w rozwijającym się obszarze employer brandingu i dowiesz się jak skutecznie rekrutować kandydatów, jednocześnie będąc niezastąpionym partnerem dla biznesu.

Dla kogo?

Kierunek jest dedykowany osobom, które chcą wyspecjalizować się dziedzinie employer brandingu i rekrutacji. Zarówno dla tych, którzy mają już doświadczenia i chcą usystematyzować wiedzę, poznać nowe narzędzia i zrozumieć jak wpływają na siebie poszczególne układanki rekrutacyjno – brandingowej, jak i dla tych którzy chcą stawiać pierwsze kroki w tym obszarze.

Jolanta Spodzieja

Rola HRBP jest odpowiedzią na rosnącą potrzebę specjalizacji i eksperctwa, także w HR. Biznes oczekuje wsparcia, dialogu i doradztwa w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi. Dołącz do grona prawdziwych partnerów biznesowych – dowiedz się, w jakich obszarach i w jaki sposób odpowiadać na oczekiwania biznesu, a nawet je wyprzedzać.

Jolanta Spodzieja

opiekun kierunku

Program studiów

Program studiów podyplomowych na kierunku Employer Branding.

Liczba miesięcy nauki: 9
Liczba godzin: 174
Liczba zjazdów: 10
Liczba semestrów: 2
Zobacz program studiów

Wykładowcy

Jolanta Spodzieja
murawski
Milena Brzezińska-Misiewicz.jpg
Jolanta Spodzieja

Laureatka nagrody TOP HR Manager (by Wolters Kluwer), Wiceprezes Konfederacji Pracodawców Lewiatan, Członek Rady Nadzorczej Fundacji OmeaLife.
Na co dzień pomaga firmom zatroszczyć się o swoich pracowników i rozbudowywać zespoły o nowe talenty. Przez 10 lat HRowania miała możliwość...

Łukasz Murawski

Psycholog społeczny od początku drogi zawodowej związany z brandingiem. Pomaga firmom wyróżnić się na rynku i wypracować założenia komunikacji. Zwolennik upraszczania skomplikowanych teorii – po ludzku tłumaczy zagadnienia związane z tworzeniem wizerunku. Prowadzi warsztaty i...

Milena Brzezińska-Misiewicz

Szkoleniowiec, wykładowca i ekspert marketingu z 12 letnim doświadczeniem w branży. Specjalizuje się w tworzeniu strategii marketingowych, społecznej odpowiedzialności biznesu, budowaniu marek oraz public relations. Pracuje jako niezależny konsultant z korporacjami, agencjami reklamowymi,...

Poznaj innych wykładowców
Hand icon

Jeśli wiesz już, co chcesz studiować

Zapisz się online

Kontakt

Na Twoje pytania odpowie Biuro Rekrutacji - studia II stopnia, podyplomowe i MBA

budynek A parter pokój 004
Aleja Grunwaldzka 238A
80-266 Gdańsk

E-mail: Studia podyplomowe: rekrutacjasp@wsb.gda.pl / Studia II stopnia: rekrut@wsb.gda.pl
Tel.: 58 522 75 19

Godziny otwarcia:
  • pn-pt: 09:00-16:00
Pobierz stronę do PDF