Aniceta Bosak

licencjonowany trener i coach Franklin University oraz Transforming Communication. Doświadczona specjalistka od budowania relacji, rozwoju. Trener szkoleń związanych z kontaktem z klientem (sprzedaż, obsługa klienta, profesjonalna prezentacja biznesowa i negocjacje) oraz umiejętnościami menedżerskimi. Coach i mentor.

Kazimierz Nalepa
Kazimierz Nalepa

Ekspert biznesowy, trener, coach i wykładowca akademicki.
Od ponad 30 lat działa w obszarze negocjacji, mediacji,  zarządzania konfliktem i trudnych windykacji. Wspiera klientów precyzyjnie rozpoznając uwarunkowania sytuacji negocjacyjnych i mediacyjnych. Współtworzy z klientami strategie negocjacyjne i uczestniczy w ich realizacji. Zajmuje się rozpoznawaniem niejawnych i trudnodostępnych aspektów ważnych sytuacji negocjacyjnych i mediacyjnych. Prowadzi indywidualne i grupowe szkolenia z mediacji gospodarczej, negocjacji, rozwiązywania konfliktów i trudnych windykacji. Wyszkolił dużą grupę mediatorów gospodarczych w ramach działań Polskiego Stowarzyszenia Mediacji Gospodarczych

Urszula Nairne

Managerka i specjalistka w dziedzinie Business Intelligence, transformacji cyfrowych i wdrażania nowych technologii do biznesu, a także relacji międzynarodowych, ekspansji zagranicznej i wsparciu globalnej działalności firm. Partner Zarządzająca funduszu StarFinder inwestującego w projekty technologiczne m.in. w obszarach biotechnologii, sztucznej inteligencji, cyberbezpieczeństwa i BigData. Wcześniej Członek Zarządu i Dyrektor Konsultingu Globalnego na ponad 100 krajów w Geopolitical Intelligence Services, firmie doradczej rodziny książęcej w Liechtensteinie. Właścicielka firmy doradczej w Wielkiej Brytanii zajmującej się badaniami rynków, rozwojem gospodarczym i strategicznym oraz wspieraniem biznesów, dużych inwestycji, klastrów technologicznych głównie w Europie i Azji oraz właścicielka kilku firm technologicznych zajmujących się przetwarzaniem danych i sztuczną inteligencją. Ekspertka od transformacji cyfrowych i wdrażania nowych technologii, odpowiadała za transformację biznesu i organizacji rządowych w Anglii w czasie i po globalnym kryzysie finansowym. Członek wielu wpływowych organizacji m.in. Vaduz RoundTable przygotowujących raporty i analizy doradcze dla głównych decydentów w Europie i Stanach Zjednoczonych, członek Izby Amerykańskiej w Niemczech, Wiceprzewodnicząca Izby Handlowej Europy Środkowej, członek Komisji Innowacji i Technologii w Krajowej Izbie Gospodarczej, członek corocznych Światowych Szczytów Politycznych odbywających się w różnych krajach dla głów państw, prezesów największych korporacji i reprezentantów kluczowych organizacji międzynarodowych. Absolwentka Stosunków Międzynarodowych na Uniwersytecie Warszawskim, gdzie również była członkiem Rady Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych; Executive MBA na Uniwersytecie Quebec w Montrealu w Kanadzie, Szkole Głównej Handlowej i Chińskim Uniwersytecie Górnictwa i Technologii w XuZhou, oraz Cyfrowej Strategii Biznesu na MIT Sloan Instytutu Technologii w Massachusetts w Stanach Zjednoczonych. W Polsce publikowała artykuły do Harvard Business Review m.in. o zbieraniu wykorzystaniu danych geopolitycznych do osiągnieciu sukcesu biznesowego i prowadziła gościnny wykład o ekspansji zagranicznej sponsorowany przez Amazon dla studentów MBA na Uniwersytecie Koźmińskiego.

Piotr Słupczyński
Piotr Słupczyński

Piotr Słupczyński. ekspert ds. bezpieczeństwa i ochrony informacji. 
Absolwent studiów MBA na Wydziale Informatyki w Polsko – Japońskiej Akademii Technik Komputerowych. Od 2009 roku prowadzący własną firmę „Usługi Informatyczno – Edukacyjne” wpisaną do Rejestru Instytucji Szkoleniowych (RIS) pod nr 2.14/00170/2020. Absolwent studiów podyplomowych Uniwersytetu Warszawskiego Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych o kierunku „Bezpieczeństwo Wewnętrzne” oraz absolwent Centrum Nauk Sądowych Uniwersytetu Warszawskiego z zakresu „Prawa dowodowego i nauk pokrewnych”. Od ponad dwudziestu lat związany z bezpieczeństwem informatycznym. Były aplikant, a następnie kurator zawodowy w Sądzie Okręgowym dla Warszawy Pragi. Od piętnastu lat zajmujący się ochroną informacji niejawnych, biznesowych i osobowych. Zaangażowany szkoleniowiec zajmujący się podnoszeniem świadomości uczestników w zakresie bezpieczeństwa informatycznego, cyberbezpieczeństwa, socjotechnik itp. Wykładowca na studiach Master of Business Administration (MBA) w Collegium Humanum. Autor szeregu fachowych artykułów z zakresu cyberbezpieczeństwa opublikowanych m.in. w dwumiesięczniku „Ochrona i Bezpieczeństwo Obiektów i Biznesu” oraz wielu autorskich programów szkoleń odwołujących się do metodyki nauczania. Członek zespołu ds. wdrożenia i implementacji RODO. Pełnomocnik Prezesa Zarządu ds. Ochrony Informacji Niejawnych z poświadczeniem bezpieczeństwa wydanym przez Agencję Bezpieczeństwa Wewnętrznego. Przeszklony przez ABW z zakresu ochrony informacji niejawnych NATO, Unii Europejskiej oraz Europejskiej Agencji Kosmicznej oraz ochrony informacji niejawnych w systemach teleinformatycznych. Uczestnik, konsultant i prelegent w specjalistyczny szkoleniach, warsztatach, konferencjach, seminariach, kongresach, targach. Wielokrotnie wyróżniany i nagradzany przez różne instytucje. Wyznawca postawy proaktywnej, posiadający niską tolerancję nudę. 
A prywatnie – człowiek lubiący wyzwania, stale podnoszący swoje kwalifikacje. Hobby: żeglarstwo, golf.