Mariusz Kędziora
Mariusz Kędziora

Od 2007 roku pracuje w firmie Microsoft. Przez 8 lat w dziale DX - Nowych Technologii (jako Technical Evangelist) przekazywał swoją wiedzę tysiącom ludzi w Polsce (na konferencjach, w webcastach, przez artykuły w prasie). Od 2 lat pracuje w dziale Microsoft Services jako Technical Account Manager. Na co dzień odpowiedzialny za wsparcie działów IT w utrzymaniu i rozwoju infrastruktury kluczowych Klientów z wykorzystaniem grupy profesjonalnych inżynierów Microsoft (PFE). Posiada certyfikaty: MCSE Private Cloud, MCSA, MCT i VCP5. Przed podjęciem pracy w Microsoft pracował w firmach sektora IT. Absolwent Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie (na kierunku Automatyka i Robotyka). W sieci znany jako ewangelista.it, który wyjaśnia prostym językiem trudne tematy IT.

Tomasz Kaczorowski
Tomasz Kaczorowski

Territory Channel Manager, Microsoft. Specjalizuje się w przygotowywaniu i wdrażaniu strategii biznesowych opartych o technologie informatyczne. Od ponad piętnastu lat piastuje stanowiska związane ze sprzedażą, rozwojem biznesu i zarządzaniem kanałem partnerskim u dostawców rozwiązań ERP, CRM, integratorów i dystrybutorów. Obecnie, jego główny obszar zainteresowań to wpływ chmury publicznej na cyfryzację klientów i zmiany w strategii biznesowych dostawców rozwiązań informatycznych. Od pięciu lat pracuje w zespole Małych i Średnich Przedsiębiorstw w Microsoft, od początku odpowiedzialny za sprzedaż rozwiązań chmurowych. Od trzech lat odpowiada za rozwój sprzedaży usług chmurowych Microsoft Azure oraz Enterprise Mobility+Security, współpracę z twórcami rozwiązań, integratorami, dostawcami usług i dystrybutorami. Kieruje zespołem chmurowych architektów. Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Wrocławskiego.

Michał Smereczyński

Od 2015 roku Microsoft Most Valuable Professional w kategorii Microsoft Azure (jeden z 7 w Polsce i 350 na świecie specjalistów w dziedzinie platformy Microsoft Azure, odznaczonych przez firmę Microsoft tytułem MVP). Cloud Architect w firmie OMADA A/S, która jest strategicznym partnerem firmy Microsoft w dziedzinie rozwiązań zarządzania tożsamością. Założyciel i animator Polskiej Grupy Użytkowników Microsoft Azure. Przedsiębiorca - ekspert i konsultant w dziedzinie adaptacji i wdrożeń platformy Microsoft Azure. Ewangelista otwartego oprogramowania, otwartych standardów i interoperacyjności.

inż. Bartłomiej Bojarski
inż. Bartłomiej Bojarski

Doświadczony inżynier mający szeroką wiedzę z zakresu projektowania i budowy środowisk IT dla przedsiębiorstw, łączący w swojej pracy elementy wiedzy na styku biznesu i rozwiązań zaawansowanych. Na co dzień prowadzi dział zajmujący się wsparciem inżynieryjnym i zarządzaniem projektami w zakresie zaawansowanych technologii informatycznych, opracowuje i projektuje infrastruktury wirtualizacji oraz chmur prywatnych i hybrydowych. Prowadzi szkolenia, webinaria i warsztaty techniczne skoncentrowane na nowych technologiach i ich implementacji w środowiskach IT. Posiada certyfikaty MCSE Cloud Platform and Infrastructure, MCSE Productivity, MCT, VCP, CompTIA Cloud+. Zawodowo miłośnik rozwiązań chmurowych. Prywatnie pasjonat żeglarstwa morskiego i motoryzacji.

Damian Mazurek
Damian Mazurek

Swoją przygodę z IT i programowaniem zawodowo rozpoczął w 2007 roku. W swojej karierze brał udział w wielu projektach związanych z IoT, finansami i bankowością. Od trzech ostatnich lat zawodowo zajmuje się wyłącznie chmurą MS Azure i projektowaniem aplikacji działających z jej wykorzystaniem. Specjalizuje się w projektowaniu systemów rozproszonych przetwarzających duże ilości danych z wykorzystaniem architektury lambda i mikroserwisów. Prekursor Azure IoT w Polsce. Aktualnie CTO w Chmurowisku, gdzie wspiera klientów w tworzeniu, projektowaniu i developmencie systemów opartych o chmurę i przetwarzających olbrzymie ilości danych.

Piotr Rogala
Piotr Rogala

Piotr Rogala to wieloletni pasjonat branży IT, specjalizujący się w rozwiązaniach firmy Microsoft. Ukierunkowany w ostatnim czasie na automatyzację i zainspirowany rozwiązaniami DevOps wdraża je wykorzystując środowisko Azure. W swojej karierze zawodowej prowadził także projekty z wykorzystaniem chmury AWS oraz GCP. Pasjami zajmuje się motoryzacją i sportem rowerowym, a dodatkowo prowadzi bloga o rozwiązaniach chmurowych justcloud.pl.

Emil Wasilewski

Microsoft Most Valuable Professional w kategorii Microsoft Azure od 2016 roku. Senior Azure Architect w szwajcarskiej firmie Bystronic Laser AG, w której odpowiedzialny jest za projektowanie adopcję rozwiązań chmurowych. Lider warszawskiej społeczności w ramach Polskiej Grupy Użytkowników Microsoft Azure i jeden z liderów ogólnopolskich. Organizator konferencji oraz spotkań o tematyce Microsoft Azure. Certyfikowany trener i konsultant rozwiązań firmy Microsoft. Prywatnie miłośnik fotografii cyfrowej i amator wideofilmowania.

Piotr Zmudziński

Inżynier IT od kilku lat związany zawodowo z technologiami Microsoft z zakresu chmury prywatnej, a od niedawna także publicznej. Autor oraz współautor warsztatów technicznych realizowanych przez Centrum Kompetencyjne AB, wsparcie techniczne oraz pre-salesowe dotyczące Microsoft Azure i Office 365. Posiadcz certyfikatów MCSA: Cloud Platform. Zainteresowany głównie Infrastructure as a Code. Prywatnie miłośnik dobrego jedzenia oraz zapalony gracz.