Nowy Kampus

kanclerz.png"Nadszedł w końcu ten moment, kiedy mogę z pełną świadomością powiedzieć – udało się! Nowy kampus to realizacja jednego z największych marzeń naszej uczelni. To projekt, który do tej pory natrafiał na wiele przeszkód, ponieważ niełatwo było znaleźć właściwy budynek dla ciągle rozwijającej się i rosnącej uczelni. Dlatego tym bardziej cieszę się, że Wyższa Szkoła Bankowa w Gdańsku doczekała się własnych budynków oraz kampusu."
Emilia Michalska
Kanclerz

Nowy kampus Wyższej Szkoły Bankowej w Gdańsku mieści się przy al. Grunwaldzkiej 238A. W jego skład wchodzą dwa budynki oraz duży teren rekreacyjny.

img_04944.jpg

 

biuro_rekrutacji.jpg

BUDYNEK A
W budynku A na parterze znajdują się Biuro Rekrutacji, Dziekanat, Biuro Karier, Dział Obsługi Finansowej Studenta oraz Dział Dydaktyczny. Oprócz działów obsługowych swoje biuro na parterze ma również Dziekan, Prodziekani oraz Metodyk Uczelni. Na tym poziomie znajduje się także punkt ksero oraz kantyna, w której studenci i pracownicy mogą zjeść ciepły posiłek w przerwie pomiędzy zajęciami.

Pierwsze piętro przypisane jest studiom podyplomowym. Na nim znajduje się Biuro Rekrutacji Studiów Podyplomowych, Sekretariat Działu Studiów Podyplomowych oraz Programu MBA. Oprócz tego na pierwszym piętrze zlokalizowany jest Dział Sprzedaży oraz Biuro Doradców Edukacyjnych, a także strefa studenta, w której można odpocząć, napić sie kawy, czy przygotować się do kolejnych zajęć.

strefa_studenta.jpg

Piętro drugie to sale dydaktyczne oraz kolejna strefa studenta. Natomiast na trzecim piętrze znajdują się Instytuty oraz Zespoły Dydaktyczne dla poszczególnych kierunków, Sekretariat Instytutów, Studium Języków Obcych oraz  Studium Wychowania Fizycznego.

BUDYNEK B
W budynku B na poziomie -1 znajduje sie bar gdzie studenci i pracownicy mogą zjeść ciepły posiłek. Na parterze znajdują się głównie sale dydaktyczne. Na piętrze pierwszym ulokowana została Biblioteka, gdzie studenci mają do dyspozycji prawie 35 tysięczny księgozbiór, dużą czytelnię, salę komputerową oraz pokój głośnej pracy. Na pierwszym piętrze znajduje sie również Kancelaria oraz Rektorat.

Piętro drugie budynku B to piętro multimedialne. Na tym poziomie znajduje się 9 sal komputerowych oraz studio fotograficzne. Oprócz tego studenci mają do dyspozycji strefę studenta. 

Na poddaszu oprócz sal dydaktycznych swoje biura mają: Dział Współpracy z Zagranicą, Dział Informatyki, Dział Administracji, Dział Personalny, Dział Marketingu, Kwestura oraz Biuro Projektów.

teren.pngTEREN ZIELONY
Przy aranżacji kampusu nie zapomnieliśmy o miejscach rekreacyjnych dla studentów. Na przestrzeni całego terenu znajdują się ławki, na których można zrelaksować sie pomiędzy zajęciami, drewniane domki, gdzie można usiąść, pouczyć się, czy zjeść drugie śniadanie. Do dyspozycji są także hamaki, dzięki którym choć przez chwilę można poleżeć i odpocząć. 

Cały kampus to duża inwestycja, którą udało nam się zrealizować. Jest to duża zmiana dla studentów i pracowników, która pozwoli Wyższej Szkole Bankowej w Gdańsku nadal się rozwijać.

podzial.png

POZNAJ NASZE BUDYNKI

ABC STUDENTA - pobierz
Nie wszyscy studenci od początku studiów poruszają się sprawnie po uczelni i wiedzą wszystko na jej temat. Dlatego wychodząc na przeciw ich oczekiwaniom  przygotowaliśmy specjalny przewodnik tak, aby studia i bieżące sprawy administracyjne były czystą przyjemnością.