Biuro karier

Biuro Karier utworzyliśmy z myślą o naszych studentach oraz absolwentach. Jeśli jesteś zainteresowany wsparciem w zakresie pośrednictwa pracy, znalezieniu miejsca praktyk, staży czy jeszcze szerszym rozwojem kompetencji, to w Biurze Karier znajdziesz niezbędną pomoc w tym zakresie. Głównym naszym zadaniem jest przygotowanie Cię do wejścia na rynek pracy oraz znalezienie jej na miarę Twoich oczekiwań i aspiracji.

Czym się zajmuje?

Biuro Karier pomoże Ci w wyborze ścieżki zawodowej, umożliwii odbycie praktyki lub stażu w firmach współpracujących z Wyższą Szkołą Bankową, a także wesprze w poszukiwaniach stałej pracy. Nawiązujemy stałe kontakty z pracodawcami.
 

Na co możesz liczyć?

  • Otrzymasz dostęp do ofert pracy (facebook, tablica ogłoszeń, extranet, zakładka Biuro Karier).
  • Wesprzemy Cię w napisaniu profesjonalnego CV i pomożemy w przygotowaniu do rozmów kwalifikacyjnych.
  • Będziesz miał możliwość wzięcia udziału w wizytach studyjnych w siedzibie firmy, podczas których pracodawcy zaprezentują Tobie działalność firmy, możliwości pracy i kariery, oferowane stanowiska i warunki zatrudnienia.
  • Organizujemy Targi Pracy, w ramach których zapoznasz się z ofertami i wymaganiami pracodawców.
     
  • Będziesz mógł liczyć na konsultacje na każdym etapie procesu poszukiwania pracy.
  • Uzyskasz możliwość udziału w indywidualnych sesjach coachingowych. Wyrobienie nowych nawyków, zmiana ograniczających przekonań, które przekładają się na blokady w uczeniu, motywowanie, świadome planowanie przyszłości, formułowanie celów życiowych i realizowanie zamierzeń to kluczowe cele coachingu dla studentów.
  • Będziesz mógł skonfrontować swoje plany podczas konsultacji z doradcą zawodowym, zdiagnozować swoje predyspozycje zawodowe.