Uznanie zewnętrznych instytucji jest dla nas bardzo ważne, ponieważ jest dowodem na to, że znamy się na tym, co robimy. Mamy czym się pochwalić, bo nasza działalność edukacyjna i 20-letnie doświadczenie są doceniane w rankingach oraz nagradzane przez organizacje biznesowe i społeczne.

Najczęściej wybierana uczelnia niepubliczna w Polsce

Według raportu dotyczącego wyników rekrutacji na rok akademicki 2019/2020 wydanego przez Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego, Wyższa Szkoła Bankowa w Gdańsku jest najczęściej wybieraną uczelnią niepubliczną w regionie. Awansowała o jedną pozycję w porównaniu do roku ubiegłego www.gov.pl

Kierunek Prawo najlepszy na Pomorzu

W rankingu "Rzeczpospolitej" przeprowadzonym w czerwcu 2019 r. kierunek Prawo Wyższej Szkoły Bankowej zajęła I miejsce na Pomorzu wśród uczelni niepublicznych, natomiast wśród polskich niepublicznych Uczelni uplasowała się na miejscu 5.

Uczelnia nr 1 na Pomorzu

W ogólnopolskim rankingu niepublicznych uczelni magisterskich miesięcznika „Perspektywy”  2019 Wyższa Szkoła Bankowa w Gdańsku zajęła I miejsce na Pomorzu.  

Najczęściej wybierana uczelnia niepubliczna w Polsce

W opublikowanej przez Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego informacji o wynikach rekrutacji na rok akademicki 2018/2019 Wyższa Szkoła Bankowa w Gdańsku po raz kolejny zajęła czołowe miejsce w zestawieniu najczęściej wybieranych uczelni na studiach I stopnia i jednolitych magisterskich www.gov.pl

Uczelnia nr 1 na Pomorzu

W ogólnopolskim rankingu niepublicznych uczelni magisterskich miesięcznika „Perspektywy”  2018 Wyższa Szkoła Bankowa w Gdańsku zajęła I miejsce na Pomorzu.  

Sukces Programu MBA

W ogólnopolskim rankingu "Perspektyw" 2016 r. dotyczącym programów MBA program Wyższej Szkoły Bankowej w Gdańsku MBA zajął wysokie 14 miejsce

Kierunek Prawo najlepsze na Pomorzu

W rankingu opublikowanym przez "Rzeczpospolitą" w czerwcu 2016 r. w kategorii: Prawo , Potencjał naukowy, Jakość kształcenia, Poradnie Prawne, Współpraca za granicą " -  Wyższa Szkoła Bankowa zajęła I miejsce na Pomorzu wśród uczelni niepublicznych.