Nasza uczelnia ma już ponad 20 lat! Jej historia zaczęła się w roku 1998. To wtedy udało się przeprowadzić pierwsze zajęcia z finansów i bankowości. Od tego momentu, przez kolejne lata rozwijaliśmy i udoskonalaliśmy ofertę. Dziś możemy pochwalić się licznymi nagrodami, prestiżowymi certyfikatami i złotymi medalami, które wyróżniają nas na tle wielu prywatnych uczelni z całego kraju. W naszej ofercie znajdują się wszystkie rodzaje studiów, szkolenia oraz studia MBA. Jednak to, z czego jesteśmy najbardziej dumni, to tysiące naszych Absolwentów doskonale radzących sobie na wymagającym rynku pracy.
 

Dokładamy wszelkich starań, byś jako student uczelni biznesu mógł:

 • łączyć wiedzę z różnych dziedzin i wykorzystywać ją w pracy
 • wybrać kierunek, dzięki któremu nauczysz się, jak przekuć wiedzę w praktykę, np. prowadzić własny biznes
 • spotkać ekspertów - stawiamy na networking oraz wymianę doświadczeń pomiędzy studentami a wykładowcami
 • mieć kontakt z przedstawicielami świata biznesu na ich wykładach poznasz know-how bezpośrednio z branży i ciekawe case studies
 • znaleźć pracę dzięki wsparciu Biura Karier oraz wziąć udział w praktykach i stażach w Polsce i za granicą oraz skorzystać z oferty szkoleń
 • mieć wpływ na naszą ofertę, programy studiów i sposób obsługi - jesteśmy otwarci na Wasze opinie, każdego roku badamy poziom zadowolenia studentów i monitorujemy losy naszych absolwentów.

Partnerzy w rozwoju kariery zawodowej

Nasza misja brzmi: 
" WSB w Gdańsku integruje naukę z biznesem i zapewnia studentom praktyczny rozwój ich pasji dla realizacji celów zawodowych"

Nasza wizja brzmi:

"Największa w północnej Polsce akademia, będąca partnerem biznesu, realizująca praktyczne kształcenie z zastosowaniem nowoczesnych technologii."

 • Nasi absolwenci pracują nie tylko w obszarze biznesu czy ekonomii, ale i w innych obszarach zawodowych. Dzięki edukacji  poprawiają swój status zawodowy.
 • Wsłuchujemy się w głos pracodawców, obserwujemy rynek pracy i modyfikujemy nauczane treści tak, by były zawsze aktualne.
 • Sami jesteśmy pracodawcą, działamy na rynku i znamy jego mechanizmy.
 • Przykładamy dużą wagę do kształtowania postaw przedsiębiorczych u naszych studentów i słuchaczy wierząc, że tak wsparta wiedza i umiejętności skutecznie ulokują ich na rynku pracy.
 • Nasze usługi są elastyczne pod względem doboru form, metod i narzędzi. Pomagają łączyć różne aspekty życia dorosłego człowieka.

Pamiętaj także, że gdy wybierzesz Wyższą Szkołę Bankową:

będzie Ci łatwiej pogodzić studia z pracą, bo programy dopasowaliśmy do trybu życia osób aktywnych zawodowo
dzięki elastycznemu systemowi opłat sam zdecydujesz, kiedy i jak chcesz płacić za studia
będziesz mógł korzystać z platformy do nauki języków obcych, Extranet umożliwi Ci kontakt z uczelnią 24 h na dobę, a platforma Moodle zagwarantuje nieprzerwany dostęp do materiałów z zajęć
możesz liczyć na sympatyczną obsługę w Biurze Rekrutacji i Dziekanacie, która pomoże Ci sprawnie załatwić wszystkie formalności związane ze studiami.