Baza dydaktyczna

Dobra lokalizacja
Od 2015 roku Uczelnia posiada własny, nowoczesny kampus przy al. Grunwaldzkiej 238 A
w Gdańsku, o łącznej powierzchni ponad 14,5 tysiąca m2.

infografiki600-9.jpg

Więcej o nowym kampusie.

Ze względu na bardzo dużą liczbę studentów podczas zjazdów weekendowych, uczelnia korzysta również z sal w budynku na ul. Miszewskiego 12/13 w Gdańsku.

Baza dydaktyczna sale Wyższej Szkoły Bankowej w GdańskuNowoczesne pracownie
Wyższa Szkoła Bankowa w Gdańsku posiada nowoczesne pracownie komputerowe, wyposażone w wysokiej klasy sprzęt i oprogramowanie. Odbywają się w nich nie tylko zajęcia z informatyki, ale także niektóre ćwiczenia np. ze statystyki czy ekonometrii. Na każdym komputerze zainstalowane są dwa systemy operacyjne (Linux i Windows XP). Wszystkie laboratoria mają stały dostęp do Internetu.

Wifi - bezprzewodowy dostęp do Internetu
Uczelnia udostępnia studentom bezpłatnie bardzo szybki dostęp do internetu poprzez sieć punktów dostępowych wifi. Dzięki dużej liczbie punktów dostępowych (łącznie 7 punktów) możliwy jest łatwy i niezakłócony dostęp do sieci z każdego miejsca.

Baza dydaktyczna - pracownie - WSB GdańskMSDNAA
Nasi Studenci mogą bezpłatnie pobierać i instalować najnowsze oprogramowanie udostępnione przez firmę Microsoft.

Własne konto
Studenci WSB otrzymują bezpłatne konto z dostępem do poczty elektronicznej na uczelnianym serwerze. Na szkolnych korytarzach ustawione są także kioski internetowe, dzięki którym w każdej chwili można skorzystać z Extranetu i sprawdzić potrzebne informacje.