Studencka Poradnia Prawna

Zakres działania:

  • Studenci udzielają informacji oraz porad prawnych bezpłatnie, osobom ubogim(to jest warunek).
  • porady sporządzone przez studentów zostają sprawdzone przez doktorów prawa bądź praktyków(radców prawnych oraz adwokatów) z danej dziedziny prawa. Do klienta trafia wersja sprawdzona, poprawiona.
  • Zajmujemy się sprawami cywilnymi, karnymi, administracyjnymi oraz z zakresu prawa pracy.
  • Sporządzamy pisma procesowe, umowy cywilnoprawne, opinie dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta,
  • Można się z nami kontaktować mailowo oraz telefonicznie (58)669-77-37, ale bardziej w celu umówienia na spotkanie. Wolimy żeby osoby przychodziły osobiście. Klientów przyjmujemy dwa dni w tygodniu- we wtorki oraz czwartki w godzinach od 16-19, Gdynia ul. Śląska 35/37 w pokoju 215. Nasz nowy adres do korespondencji: spp@wsb.gdynia.pl  oraz kontakt do zarządu  zarzad.spp@gmail.com.
Najlepsza Poradnia Prawna na Pomorzu!
wg. Rankingu Rzeczpospolitej 2016 kategoria Pradnie Prawne

 

Współpracujemy z Fundacją Uniwersyteckich Poradni Prawnych. Zobacz standardy, które nas obowiązują.

1-6male.jpgBierzemy udział w konferencjach poświęconych udoskonalaniu problematyki związanej z rozpowszechnianiem wiedzy o prawie, szkoleniach dla studentów oraz sami przeprowadzamy program Street Law- prawo na co dzień, chodzi o nauczanie młodzieży w liceach o obowiązującym prawie (prawo konsumenckie, prawa człowieka, prawo karne, prawo cywilne)

 

Nasze osiągnięcia wiążą się z rozwiązywaniem indywidualnych spraw, po zakończeniu sprawy jest przeprowadzana ankieta w której dowiadujemy się czy klient jest zadowolony z porady prawnej jaka została mu udzielona, czy informacje jakie uzyskał były mu pomocne, czy nasza porada przyczyniła się do pozytywnego zakończenia sprawy.

1-2male.jpgAnkiety pozwalają nam udoskonalać system udzielania porad prawnych. Ankieta do pobrania.

Dane naszych klientów są tajne: wszelkie informacje które uzyskujemy w związku z udzielanymi poradami  są znane jedynie osobom które daną sprawę rozwiązują. Wszystkich członków obowiązuje klauzula o zachowaniu poufności.