Lider rankingów

dzieki.jpgGrupie Wyższych Szkół Bankowych zaufało już 300 000 studentów. Według raportu Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego o wynikach rekrutacji w roku akademickim 2017/2018 jesteśmy najczęściej wybieranymi uczelniami niepublicznymi w Polsce. Bez względu na to, na jaką formę studiowania się zdecydujesz - stacjonarną lub niestacjonarną - wybierzesz dużą i wiarygodną uczelnię, której dyplom jest rozpoznawalny.
 

WSB to uczelnia nr 1 na Pomorzu według rankingu Perspektyw 2018 zobacz ranking
W ogólnopolskim rankingu niepublicznych uczelni magisterskich miesięcznika „Perspektywy”  Wyższa Szkoła Bankowa w Gdańsku zajęła I miejsce na Pomorzu.  

 
 

Wyższa Szkoła Bankowa w Gdańsku najczęściej wybieraną uczelnią niepubliczną w Polsce - Ranking Raportu Ministertwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego o wynikach rekrutacji na studia 2017/2018

 

Podczas tegorocznej rekrutacji Wyższa Szkoła Bankowa w Gdańsku odnotowała 7265 zgłoszeń kandydatów na studia I stopnia i jednolite studia magisterskie. Jest to niemal dwa razy więcej zgłoszeń kandydatów niż w roku akademickim 2016/2017.  Najbardziej obleganymi kierunkami na studiach I stopnia  były Informatyka, Zarządzanie oraz Logistyka. 

 

 

Ranking „Perspektyw” 2017 r. 
w rankingu ogólnopolskim niepublicznych uczelni magisterskich miesięcznika „Perspektyw”  znalazła sie Wyższa Szkoła Bankowa w Gdańsku - numer 1 na Pomorzu.

 

Ranking programu MBA "Perspektywy" 2016 r.
W ogólnopolskim rankingu programów MBA program Wyższej Szkoły Bankowej w Gdańsku MBA in General zajął wysokie 14 miejsce. www.perspektywy.pl

 

Raport Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego
W opublikowanym przez Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego raporcie Wyższe Szkoły Bankowe jak co roku, znalazły się w prestiżowym gronie uczelni niepublicznych najczęściej wybieranych przez kandydatów. na studia I stopnia i jednolite magisterskie w roku akademickim 2016/2017. Wszystkie Wyższe Szkoły Bankowe zostały zaliczone do grona 10 najczęściej wybieranych uczelni w Polsce na studiach niestacjonarnych, a WSB w Gdańsku również i w rankingu studiów stacjonarnych.

 

Prawo w Bankowej po raz kolejny najlepsze na Pomorzu
W rankingu opublikowanym przez "Rzeczpospolitą" w czerwcu 2016 r. w kategorii: Prawo , Potencjał naukowy, Jakość kształcenia, Poradnie Prawne, Współpraca za granicą " -  Wyższa Szkoła Bankowa zajęła I miejsce na Pomorzu wśród uczelni niepublicznych.

Ranking „Perspektyw” 2016 r.
perspektywy_logo.gifW rankingu ogólnopolskim niepublicznych uczelni magisterskich miesięcznika „Perspektyw”  znalazła sie Wyższa Szkoła Bankowa w Gdańsku - numer 1 na Pomorzu.

Docenieni przez pracodawcówlogo_wprost.png
Według rankingu przeprowadzonego  przez tygodnik „Wprost” Wyższe Szkoły Bankowe są najbardziej cenioną przez pracodawców grupą Uczelni niepublicznych w Polsce.

Wyższe Szkoły Bankowe najczęściej wybieranymi uczelniami niepublicznymimnisw_logo.jpg
Według wyników raportu Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa z 2014 roku Wyższe Szkoły Bankowe to najczęściej wybierane przez kandydatów uczelnie niepubliczne w Polsce. W 2014 roku Wyższe Szkoły Bankowe wybrało ponad 13 tysięcy kandydatów.

Prawo w Bankowej najlepsze na Pomorzu!
rzeczpospolita_logo_2013.pngWartość studiów prawniczych w Wyższej Szkoły Bankowej w Gdańsku potwierdzają ogólnopolskie rankingi uczelni niepublicznych. W rankingu opublikowanym przez "Rzeczpospolitą" w czerwcu 2015 r. w kategorii "Gdzie na prawo" -  Wyższa Szkoła Bankowa zajęła I miejsce na Pomorzu wśród uczelni niepublicznych.

WSB w Gdańsku najlepszą uczelnią ekonomiczną na Pomorzu!
home_and_market.jpgWedług najnowszego rankingu miesięcznika „Home & Market” 2014, który obejmuje zarówno uczelnie publiczne, jak i niepubliczne oferujące kierunki ekonomiczne. W Polsce jest ponad 200 Uczelni, które kształcą na kierunkach ekonomicznych.
W zestawieniu znalazło się jedynie 21 najlepszych.