Dlaczego WSB?

WSB to uczelnie, których oferta i organizacja skierowane są przede wszystkim do osób łączących naukę i pracę. Kierunek obrany przez Wyższą Szkołę Bankową w Gdańsku został doceniony nie tylko w rankingach i opinii pracodawców, ale również przez ponad 35 000 pracujących studentów, którzy co roku zdobywają tu wiedzę i doświadczenie. Wyższe Szkoły Bankowe to uczelnie najchętniej przez nich wybierane.

Zaufaj dużej Uczelni
zaufaj_duzej_uczelni.jpgWyższym Szkołom Bankowym zaufało już 270 000 studentów i absolwentów. Cieszą się one także dobrą opinią pracodawców: w rankingu przeprowadzonym w 2013 roku przez tygodnik „Wprost” okazały się być najbardziej cenioną przez pracodawców grupą uczelni biznesowych w Polsce. Wybierając WSB w Gdańsku, masz pewność, że Twój dyplom będzie rozpoznawalny na rynku. Grupa Wyższych Szkół Bankowych | Lider rankinków

Zainwestuj w dobre studia
zainwestuj_w_dobre_studia.jpgNasze studia są płatne, są to jednak rozsądne opłaty, dzięki którym możemy Ci zaproponować dogodne warunki studiowania oraz wysoki poziom nauki, czyli: najlepszą kadrę dydaktyczną, infrastrukturę i sprzęt multimedialny, zbiory biblioteczne, stały dostęp do internetu itd. Istnieje też możliwość skorzystania z szerokiej palety stypendiów.

studiuj_i_pracuj.jpgStudiuj i pracuj
Wiemy, że w dzisiejszych czasach większość młodych ludzi podejmuje pracę zarobkową, aby utrzymać się na studiach. Dlatego proces kształcenia zorganizowaliśmy tak, aby każdy student mógł znaleźć czas i na naukę, i na pracę. To jeden z powodów, dla których nasze studia są najchętniej wybierane przez pracujących.

Podejmij naukę w nowoczesnym miejscu
masz_to_w_czesnym.jpgStawiamy na nowe technologie, takie jak:

  •     platforma edukacyjna Moodle
  •     platforma do samodzielnej nauki języków obcych które ułatwiają naukę na co dzień.

Należą do nich także specjalistyczne oprogramowania i narzędzia informatyczne, jak np. Symfonia czy AutoCad. We wszystkich obiektach znajdują się sale wyposażone w doskonały sprzęt audiowizualny oraz laboratoria komputerowe. Innowacyjne rozwiązania w Wyższej Szkole Bankowej to nie tylko nowoczesny Extranet, ale także Wi-Fi w budynkach Uczelni oraz kioski internetowe, dzięki którym w każdej chwili możesz połączyć się z internetem. E-uczelnia

praktyczna_wiedza.jpgStudiuj praktycznie
Jako Uczelnia Biznesu stawiamy na praktykę.
Programy nauczania konsultowane są z przedstawicielami poszczególnych branż, aby jak najlepiej odzwierciedlić realia gospodarcze. Studenci zdobywają doświadczenie zawodowe podczas staży i praktyk, a uczelniane Biuro Karier organizuje dodatkowe szkolenia i warsztaty. Twoje biznesowe referencje.

kapital_na_studia.jpgTwój kapitał na studia
Studia w uczelni biznesu możesz potraktować jak inwestycję w swój rozwój zawodowy. W WSB w Gdańsku dokładamy starań, aby poniesiony przez studentów koszt był jak najmniejszy. Dzięki elastycznemu systemowi opłat sam decydujesz, kiedy i jak chcesz płacić za studia. Różnorodne stypendia pozwalają ograniczyć wydatki na czesne.