Studenci Wyższej Szkoły Bankowej w Gdyni studiują online. W ciągu ostatnich tygodni za pośrednictwem takich platform jak Click Meeting czy Moodle studenci spotkali się w nowej formule ze swoimi wykładowcami.
 

Sytuacja, w jakiej się znaleźliśmy, jest trudna i nowa dla nas wszystkich, ale wspólne zaangażowanie wykładowców, pracowników WSB i studentów pozwala z powodzeniem stawiać czoła kolejnym wyzwaniom. Kontynuowanie zajęć i realizacja programów nauczania w tych warunkach było jednym z nich. Dziś możemy już powiedzieć, że z powodzeniem zdajemy ten egzamin, a zajęcia w trybie online spełniają oczekiwania.


Pomimo presji czasu, wielu technicznych obostrzeń, pierwszy weekend zajęć online był dla nas dużym sukcesem.  Cieszymy się, iż wspólnymi siłami udało nam się go tak szybko i sprawnie zrealizować.
 

 

Mamy nadzieję, iż ta forma spotkań szybko stanie się, zarówno dla Was jak i wykładowców naturalnym sposobem korzystania z zajęć i będziecie oczekiwać na kolejne z przyjemnością. My ze swojej strony dokładamy wszelkich starań, aby zajęcia były realizowane najlepiej jak to możliwe, a każda Wasza uwaga będzie traktowana priorytetowo.

Dziękujemy wszystkim, którzy swoim zaangażowaniem pracują na ten wspólny sukces. Wykładowcom za przygotowanie zajęć w nowej formie, a studentom za aktywny udział i zrozumienie w tej wyjątkowej sytuacji.

Do zobaczenia online!

 

 

Czytaj więcej